Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.

5 Dodaj opinię

Proces rekrutacji

Proces rekrutacji

Do naszego zespołu przede wszystkim poszukujemy osób, które lubią to, co robią. Od doświadczenia zawodowego bardziej cenimy pasję. Dlatego, jeżeli martwi Cię brak praktyki to od razu możemy Cię zapewnić, że nasz zespół coachów w przystępny sposób podczas szkolenia przekaże Ci tajniki zawodu. Dlatego nie wahaj się i prześlij nam swoje CV :)

 

Przesłanie CV jest pierwszym etapem rekrutacji. Wszystkie aktualne rekrutację możesz znaleźć w zakładce „Oferty pracy” bądź na stronie pracuj.pl wpisując „Widex ROC EMEA” w wyszukiwarkę pracodawców. Tam m.in. możesz zapoznać się z zadaniami, jakie będą Cię czekać na danym stanowisku.

 
 
 

Jeżeli już zdecydowałeś, jaka pozycja Cię interesuję i przesłałeś nam swoje CV to w tym momencie rozpoczyna się drugi etap rekrutacji, a mianowicie selekcja CV. Każde CV jest przez nas analizowanie i dopasowywane pod względem Twojego doświadczenia oraz zainteresowań.

 

Kolejnym trzecim krokiem jest rozmowa telefoniczna. Czasami jest to czas, w którym dopytamy Cię o ważne kwestie, jak np. dyspozycyjność.

 
 
 

Następnie czas na czwarty etap - rozmowę rekrutacyjną. Zapraszamy na nią osoby spełniające kryteria na określone stanowisko. Jest to moment, w którym chcielibyśmy Cię lepiej poznać. Dlatego będziemy zadawać pytania dotyczące Twojego wykształcenia, doświadczenia zawodowego, ale również chcielibyśmy poznać Cię, jako osobę. Ważne jest dla nas to, żebyś dobrze czuł się w naszym zespolę.

 

Przedostatni etap to informacja zwrotna. Niezależnie od tego czy wybraliśmy Ciebie czy tym razem daliśmy szansę komuś innemu otrzymasz od nas wyniki rekrutacji. Jeżeli otrzymasz od nas odpowiedź pozytywną to również przekażmy Ci szczegółowe informacje dotyczące kolejnych niezbędnych kroków w celu podpisania umowy.

 
 
 

Ostatni szósty etap to adaptacja, czyli witamy w naszym zespole! :) Pierwszego dnia pracy opowiemy Ci trochę więcej o nas, oprowadzimy po firmie, zapoznamy z zespołem, którego już jesteś częścią :) Nasi coachowie wdrożą Cię w zadania, które Cię czekają. W sumie od teraz żaden poniedziałek nie powinien być dla Ciebie straszny :) Jeszcze raz witamy na pokładzie! :)

 

 


www.widex.pl