Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.

5 Dodaj opinię

Pierwsza Praca

Pierwsza Praca

Podjęcie pierwszej „prawdziwej” pracy dla każdego z nas było (lub dopiero będzie) dużym przeżyciem. Stworzenie swojego CV, przygotowanie się do rozmowy to tylko kilka z rzeczy, z którymi musieliśmy się zmierzyć. Warto jednak dobrze się do tego przygotować, żeby oszczędzić sobie niepotrzebnych nerwów. My ze swojej strony możemy Cię wesprzeć zapewniając przyjazną atmosferę podczas rozmowy :) Mamy też dla Ciebie kilka podpowiedzi, jak ów przygotowania zacząć.

Przede wszystkim uwierz w siebie! :) To pierwszy i najważniejszy krok. Dla nas każdy z Was ma wiele do zaoferowania. To, że nie masz doświadczenia zawodowego nie skreśla Cię w żaden sposób. A jeżeli nie doświadczenie jest dla nas ważne to w takim razie, co takiego? Jest to… pasja :) Najbardziej cenimy ludzi, którzy lubią to, co robią. Dlatego podziel się z nami tą informacją zarówno w swoim CV, jak i podczas rozmowy. Jest to dla nas bardzo cenna wiedza, gdyż, jeżeli ktoś ma pasję to dzięki niej pokocha to, co robi, a właśnie tacy są ludzie, którzy u nas pracują. Często to właśnie Wasze hobby czy zainteresowania decydują o tym, że to właśnie Was zaprosimy do przyłączenia się do naszego teamu. Po prostu rób to, co lubisz, a jednocześnie pomagaj przy tym innym, reszty rzeczy potrzebnych do pracy Cię nauczymy :)

Osoby rozpoczynające swoją karierę mogą u nas wybierać m.in. spośród następujących stanowisk:

  • Młodszy Technik Serwisu;
  • Młodszy Technik Jakości;
  • Młodszy Technik Produkcji Aparatów Słuchowych;
  • Młodszy Specjalista w Dziale Obsługi Klienta;
  • Młodszy Specjalista Logistyki.

Na każdym stanowisku zapewniamy opiekę oraz wsparcie w rozpoczęciu swojej ścieżki zawodowej. Cenimy sobie zaangażowanie, dlatego wspieramy talenty w ich rozwoju. Oprócz szkoleń stanowiskowych, oferujemy dla wszystkich bezpłatne lektoraty z języka angielskiego, jak i niemieckiego. Reagujemy również na potrzeby naszych pracowników i organizujemy szkolenia dedykowane m.in. z Excela, SEP, zarządzenie łańcuchem dostaw czy przygotowujących do roli coacha.

Wierzymy również, że najlepsi kandydaci są w naszych strukturach, dlatego rekrutację na stanowiska wyższe prowadzimy zawsze w pierwszej kolejności poprzez rekrutację wewnętrzną. W ramach rekrutacji wewnętrznej awansowaliśmy naszych pracowników zarówno poprzez awans poziomy, czyli przejście z jednego działu do drugiego, np. ze stanowiska Młodszego Technika Jakości, na stanowisko Młodszego Specjalisty w Dziale Obsługi Klienta, ale także pionowy czyli przejście na stanowisko wyższe w strukturze. Dzięki tej rekrutacji pozwoliliśmy się rozwijać naszym talentom na stanowisku: Młodszego Inżyniera w dziale Zarządzania Projektami i Rozwoju Procesu, Młodszego Inżyniera Testów, Master Data Steward czy Młodszy Specjalista ds. Planowania Produkcji. Oprócz tego doceniliśmy osoby bardziej doświadczone i teraz pełnią one funkcję Kierownika Serwisu, Kierownika Planowania Operacyjnego, a także Kierownika Zarządzania Projektami.


www.widex.pl