Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.

5 Dodaj opinię

Oferty pracy

Wszystkie aktualne oferty pracy możesz znaleźć tutaj bądź na stronie pracuj.pl wpisując „Widex ROC EMEA” w wyszukiwarkę pracodawców. Tam m.in. możesz zapoznać się z zadaniami, jakie będą Cię czekać na danym stanowisku.

Niezależnie od stanowiska gwarantujemy Ci: dofinansowanie do posiłków, prywatna opiekę medyczną w LUXMED, bezpłatne lekcje języka angielskiego oraz niemieckiego, dofinansowanie karty multisport, atrakcyjną ofertę ubezpieczenia na życie, atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, niepowtarzalną atmosferę pracy, informację o wysokości wynagrodzenia przed przystąpieniem do procesu rekrutacji, podwyżki wynagrodzenia wraz z Twoim rozwojem, stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej Spółce.

Aktualnie prowadzone rekrutacje to:

Młodszy Technik Produkcji Aparatów Słuchowych
(wynagrodzenie na okresie próbnym pomiędzy 3200 brutto – 3500 brutto)

Opis stanowiska:

W naszym obszarze zajmujemy się wytwarzaniem wyrobów indywidualnych na podstawie skanu uszu naszych klientów (otoplastyki aparatów słuchowych). Wykonujemy zadania związane zarówno z projektowaniem, jak i kompleksowym wytwarzaniem wyrobu gotowego. Jeśli lubisz pracę precyzyjną, ciekawą i niestandardową, dołącz do nas.

W zależności od zainteresowań oraz predyspozycji kandydata proponujemy pracę w czterech podstawowych podobszarach procesu:

  • Komórka druku 3D: prace związane z wytwarzaniem otoplastyki aparatów słuchowych: przygotowywanie i uruchamianie platform druku 3D, czynności poprodukcyjne niezbędne do uwolnienia zleceń do dalszych prac;
  • Komórka obróbki końcowej: czynności związane z wykańczaniem otoplastyki aparatów słuchowych (ręczne prace wykończeniowe wyrobów indywidualnych);
  • Komórka montażu: prace związane z montażem elementów elektroniki do indywidualnych aparatów i wkładek dousznych (praca z użyciem mikroskopu, dla osób zainteresowanych elektroniką, potrafiących lutować, lub chętnych do nauki lutowania);
  • Komórka modelowania: projektowanie otoplastyki aparatów słuchowych, proponowanie rozwiązań mających na celu zaprojektowanie optymalnego wyrobu dla konkretnego klienta. Ze względu na specyfikę pracy, stanowisko proponujemy osobom posiadającym doświadczenie (zazwyczaj w ramach rekrutacji wewnętrznej).

Młodszy Technik w dziale Jakości

  • kontrola jakości aparatów słuchowych na zgodność z wymogami jakościowymi klienta;
  • przekazywanie informacji do działu produkcji odnośnie znalezionych wad;
  • rejestrowanie wyników kontroli;
  • dbanie o terminowe realizowanie zleceń.

Młodszy Technik Serwisu

  • naprawa aparatów słuchowych, ich osprzętu oraz innych urządzeń wspomagających słyszenie;
  • dobór potrzebnych części i działań, pozwalających skutecznie naprawić urządzenie;
  • lutowanie precyzyjne w technologii bezołowiowej.

Nie czekaj, aplikuj!

www.widex.pl