Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.

5 Dodaj opinię

Lubię poniedziałki

Lubię poniedziałki
 

Emilia
Technik Produkcji Aparatów Słuchowych

"Zawsze marzyłam o pracy, w której będę robiła to, co lubię. Marzenia czasami się spełniają i oto jestem tu już kolejny rok. Czuję się w tym miejscu jak w drugim domu, chętnie wracam po weekendzie, który notabene często spędzam ze znajomymi poznanymi w tym miejscu. Bardzo sobie cenię pracę z tak kreatywnymi i utalentowanymi ludźmi. Łączy nas jedna pasja - pomoc innym, dzięki czemu setki ludzi na całym świecie mogą lepiej słyszeć. Brzmi jak w bajce, ale na prawdę lepiej trafić nie mogłam :)"

 

Ewelina
Młodszy Specjalista w Dziale Obsługi Klienta

"Współpracę z Widex ROC EMEA rozpoczęłam w 2015 roku, a więc od początku jej funkcjonowania. Zajmowałam wówczas stanowisko Assistant for the office organization. Bardzo ceniłam sobie pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie, profesjonalną i przyjazną atmosferę pracy, liczne benefity m. in. prywatną opiekę medyczną w Lux Med, dofinansowanie do posiłków, bezpłatne lekcje z języka angielskiego i niemieckiego, a także podwyżki wynagrodzenia. Po dwóch latach zdecydowałam się na podjęcie odważnej decyzji, jaką był wyjazd za granicę. Przez rok pobytu w Niemczech pracowałam i uczyłam się języka. Po zakończonym kursie z j. niemieckiego postanowiłam jednak wrócić do Wrocławia i… nie wyobrażałam sobie podjęcia pracy u innego pracodawcy! Bardzo się cieszę z możliwości powrotu do Widex ROC EMEA. Teraz nowo zdobyte umiejętności językowe mogę wykorzystywać i rozwijać w pracy na stanowisku Junior Specialist in Customer Service Department."

 

Magdalena
Starszy Specjalista ds. Zarządzania Łańcuchem Dostaw

"Cześć! Lubię poniedziałki! Dlaczego? To proste! Każdy poniedziałek rozpoczyna nowy tydzień, a to oznacza kolejne wyzwania i szanse na nowe doświadczenia! Nie lubię stać w miejscu, więc dynamiczny charakter pracy bardzo mi odpowiada, a Widex zapewnia mi to w 100%. Pracuję tu przeszło 4 lata i jestem jedną z wielu osób, która może zaświadczyć, że Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom stawianym przez pracowników. Widex daje możliwość rozwoju, dba o dobre relacje i docenia starania swoich pracowników. Gdyby było inaczej, już dawno by mnie tu nie było : Widex to naprawdę dobre miejsce pracy! Zresztą… przyjdź i przekonaj się sam! :)"

 

Łukasz
Młodszy Specjalista w Dziale Obsługi Klienta

"Pracuję w firmie Widex ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Nowoczesna firma z dużymi perspektywami. Przełożeni traktują pracowników podmiotowo, zapewniając jednocześnie profesjonalne szkolenia i możliwości rozwoju. Jest niewiele takich miejsc gdzie pod jednym dachem znajdziesz ciekawą, pełną wyzwań pracę, profesjonalne zaplecze i możliwość obcowania z interesującymi ludźmi, którzy są zarazem doskonałymi fachowcami. Polecam wszystkim."

 

Marcin
Młodszy Technik Serwisu

"Pracuje w Widex ROC EMEA od około 8 miesięcy i jest to najlepsza firma, w jakiej dotychczas pracowałem! Atmosfera w pracy jest bardzo fajna, nie spotkałem się z jakimikolwiek nieprzyjemnościami ze strony innych pracowników oraz kierownictwa! Szczerze polecam! W tej firmie nawet w poniedziałek chce się przyjść do pracy:)"

 

Daria
Asystentka ds. organizacji biura

"W mojej pracy nie ma nudy – każdy dzień to dla mnie nowe wyzwania i możliwości. Dzięki zaufaniu przełożonego mogę wykazywać się kreatywnością i swobodnie realizować swoje (czasem szalone) pomysły.

Co lubię w niej najbardziej? Atmosferę! Ludzie, których spotykam codziennie, stanowią najjaśniejszy punkt tej pracy. :) Mimo że spędzamy ze sobą bardzo dużo czasu każdego dnia, nie mamy siebie dosyć i często spotykamy się również poza murami firmy.

Bardzo dużym plusem są również benefity oferowane przez pracodawcę: karta Multisport oraz darmowe zajęcia językowe. Ponadto dzięki dofinansowaniu do obiadów, zaoszczędzam sporo czasu wolnego, który normalnie spędziłabym na gotowaniu w kuchni."

 

Iwona
Technik Produkcji Aparatów Słuchowych

"Zaczynając pracę w firmie Widex ROC EMEA, jak bywa przy zmianach, miałam obawy, czy poradzę sobie z nowymi wyzwaniami. Pracodawca pozwolił mi się dobrze wyszkolić i nabyć umiejętności potrzebne do pracy w dziale Produkcji. Czynnik ludzki chyba wszędzie jest jednym z najważniejszych. Mam szczęście pracować z super ludźmi, w dobrej atmosferze.   Grono bliskich mi osób, mocno się poszerzyło. Główny cel firmy i specyfika pracy, dają mi poczucie, że to, co robię ma sens i moja praca przyczynia się do pomocy osobom z ubytkiem słuchu.

Widex daje komfort stabilnego i pewnego zatrudnienia. Socjal również bez zarzutu. 

Dobrze się tu pracuje."

 

Natalia
Kierownik Działu Planowania Operacyjnego

"Lubię poniedziałki, ponieważ lubię moją pracę. Widex to przede wszystkim przyjazna atmosfera i świetna załoga – dzięki temu każdy dzień w pracy potrafi być przyjemny, nawet poniedziałek :) Firma zapewnia klarowne i stabilne warunki zatrudnienia oraz inwestuje w rozwój pracowników, wychodząc naprzeciw tym, których zapał i zaangażowanie pcha do przodu."