Aktualności

Ultimo S.A.
pracodawca

Każdy pomysł ma znaczenie!

Realizujemy pilotażowe wdrożenie inicjatywy IMO, w ramach której zaprosiliśmy pracowników do poszukiwania, zgłaszania i realizowania własnych pomysłów usprawniających codzienną pracę.


Podczas pilota IMO skupiamy się na wdrażaniu i promocji lokalnych pomysłów oraz aktywnej postawy i kultury ciągłego doskonalenia. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy udało się m.in. zorganizować warsztaty z SQL, wdrożyć rozwiązania optymalizujące wybrane firmowe procedury, skupiliśmy się także na eliminowaniu plastiku w Ultimo oraz innych proekologicznych aspektach w biurze. Niesamowite, że w ciągu tak krótkiego czasu udało się tyle zrobić! I właśnie o to chodzi w pomysłach IMO. Czekamy na kolejne ;)

Ultimo S.A.
pracodawca

B2Gether

Ultimo to miejsce, w którym rozmowa, współpraca, wymiana doświadczeń tworzy trwałe i pozytywne relacje między ludźmi.

Wiemy jak ważna jest dobra komunikacja. Dlatego stworzyliśmy platformę B2Gether wykorzystując narzędzie Workplace by Facebook. B2Gether to miejsce łączące wszystkich pracujących w międzynarodowej Grupie B2Holding, której Ultimo jest częścią.
 

Platforma pozwala nam wymieniać się pomysłami i doświadczeniami. Mamy również szybki dostęp do aktualności z życia firmy, a co najważniejsze możemy je komentować i dzielić się swoimi reakcjami :) Zaletą platformy jest również wewnętrzny komunikator, za pośrednictwem którego rozmawiamy na czacie lub prowadzimy transmisje na żywo. A to tylko garstka możliwości, które daje nam B2Gether! [Like it!] 

ULTIMO S.A.
pracodawca

Nowe biuro

Za nami przeprowadzka do nowoczesnego biura. W lipcu przenieśliśmy się do budynku Green2Day, zlokalizowanego we Wrocławiu przy ulicy Szczytnickiej 11.

Nasze nowe biuro to blisko 5300 mkw. komfortowej powierzchni, w której znajduje się wiele rozwiązań wspierających bezpośrednią współpracę, więcej miejsca na spotkania i pracę zespołową, przestrzenie odpoczynku ze strefami relaksu czy rozrywki. Rowerzyści również docenią nową lokalizację z racji centralnego położenia biurowca, dużej liczby miejsc postojowych dla rowerów oraz szatni z prysznicami.

Biurowiec jest usytuowany w urokliwym sąsiedztwie Ostrowa Tumskiego i Odry, co sprzyja krótkim spacerom, by odpocząć od biurowej przestrzeni.

Pełny adres Spółki:

ULTIMO S.A.
ul. Szczytnicka 11
50-382 Wrocław

ULTIMO S.A.
pracodawca

Nowe logo Ultimo

W Ultimo wdrażamy wiele innowacyjnych rozwiązań, które mają jak najlepiej dopasować naszą ofertę do oczekiwań i możliwości Klientów. Pracujemy z myślą o Kliencie, dlatego chcemy wzmacniać naszą kulturę organizacyjną tworząc firmę, która działa etycznie i transparentnie. Odzwierciedleniem tych działań jest między innymi zmiana w identyfikacji wizualnej, którą widać w naszym nowym logo. 
Litera „i” uosabia człowieka - Klienta i Pracownika, którzy są w centrum naszego logo i naszych działań. Wybraliśmy kolory podkreślające przynależność do grupy kapitałowej B2Holding. Głównym kolorem jest granatowym, który wzbudza zaufanie, tworzy profesjonalny i biznesowy kontekst finansowy. Całość dopełniamy charakterystyczną dla Ultimo czerwoną kropką. Nasze hasło „Dogadajmy się”, które odzwierciedla filozofię naszego działania, pozostaje nadal bardzo aktualne.

ULTIMO S.A.
pracodawca

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Doradcy Klienta w Contact Center. Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoją aplikację na adres praca@ultimo.pl.

Dołącz do nas, czekamy na Ciebie!