Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Adres: Warszawska 165, 05-520 Konstancin-Jeziorna

NIP: 5262748966 KRS: 0000197596

Rozmowy kwalifikacyjne w Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Specjalista 2018-06-08 13:57 przez DP

Przebieg rekrutacji

Rozmowa dość nieprzyjemna. Bezpośredni przełożony bez przemyślanego toku prowadzenia rozmowy. Dyrektor pionu zadawał pytania z życia prywatnego. Forma rozmowy z wyższej półki a kultura i szacunek do rozmówcy poniżej średniej.

Pytania

O status majątkowy, choć nie wprost

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Specjalista 2017-12-29 22:09 przez DE

Przebieg rekrutacji

Stażysta może napiszesz coś więcej, czy zostałeś przyjęty, ile zarabiasz, jak się pracuje, jaka jest atmosfera itp? Mnie od najmłodszych lat uczono, że nie należy oceniać książki po okładce, a doświadczenie dodało, że im ładniejsza okładka tym gorsze wnętrze. Baba Jaga z bajki o Jasiu i Małgosi też zrobiła wiele aby …

Pytania

_

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Stażysta 2017-08-06 23:53 przez student

Przebieg rekrutacji

Bardzo miłe przyjęcie przez Panią E. z ZZL, poczęstowano nas kawą, herbatą i ciastkami gdyby ktoś potrzebował uzupełnić cukier po podróży. Wypełniliśmy sprawdzian wiedzy inżynierskiej, konkretne pytania ale w szerokim zakresie. Następnie przeprowadzono indywidualne rozmowy z kandydatami. Sześciu inżynierów i Pani z ZZL zadawali pytania dotyczące studiów, zainteresowań, sprawdzono biegłość angielskiego oraz poproszono o odpowiedzenie na pytanie dotyczące problemu z elektroenergetyki. Atmosfera przez całe spotkanie była przyjazna, po zachowaniu rekrutujących można było zauważyć, że nie zależy im na znalezieniu słabych stron kandydata, a raczej jego najmocniejszej strony i w tym kierunku pokierować jego potencjalny staż. Jedyną niedogodnością było przesuwanie terminów rekrutacyjnych, jednak informowano o tym. To była moja najlepsza rozmowa na jakiej byłem (inne firmy mogą brać przykład z kadry PSE), mam nadzieje, że ostatnia ;).

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

referent. w wydziale eksploatacji sieci(dzial zabezpieczen) 2016-03-11 10:33 przez anonimowo

Przebieg rekrutacji

Na wejsciu niezbyt uprzejma Pani na "portierni". Na rozmowie osaczyly mnie 4 osoby, dwie HR, dyrektor i specjalista z dzialu. Usiedli razem w duzej odleglosci odemnie co powodowalo, ze rozmowa przypominala przesluchanie policyjne. Najpierw pYtania od HR: jak sobie radze z konfliktami w pracy? Wiec odzwierciedla to atmosfere w pracy. Jaksobie wyobrazam idealnego szefa? Dlaczego ja powinienem dostac to stanowisko? Potem do wylosowania 3 pytania techniczne typowo studenckie, jak na egzaminie. Podaj ch-tyke zabezpoeczenia odleglosciowego ziemnozwarciowego, zasada dzialania itp. Dyrektor cos dopytywal niezbyt przyjaznym tonem. Ogolnie atmosfera bardzo nieprzyjemna, bylem na wielirozmowach i ta byla najbardziej stresujaca, nie chcialbym tam pracowac. Btw. Obiecali powiadpmic o zakonczeniu rekrutacji niezaleznie od wyniku - zero odzewu- zal pl.

Pytania

Jak w opisie ppwyzej

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)