BTC Sp. z o.o.
4 29 6 1

Opinie o BTC Sp. z o.o.

Aga721

co myślicie aby zgłosić się do tej firmy na staż? Czy potem łatwiej dostać się do nich do pracy? Interesuje mnie dział sprzedaży. Prosze o informacje na temat tego stanowiska pracy

AN
@Aga721 06.11.2018 13:31

Rzetelna firma, dobre warunki współpracy oraz duża możliwość rozwoju. Przyjmują na staż/praktywkę, po której oferują dalszą współpracę.

Weronika
@AN 15.02.2019 15:15

Ciekawe i bardzo duże projekty realizują ale o nich nic nie piszą na swoich stronach. Przez przypadek sie dowiedziałam od swojego znajomego, który jest ich klientem.

gaga

bardzo wymagajaca praca, trzeba duzo sie uczyc zarowno od strony it, jak i od strony prawnej. jesli nie dasz rady to wylatujesz bez sentymentow. okres probny nisko platny, podobno potem zarabia sie sporo.

aga721
@gaga 27.04.2018 19:20

co myślicie aby zgłosić się do tej firmy na staż? Czy potem łatwiej dostać się do nich do pracy? Interesuje mnie dział sprzedaży. Prosze o informacje na temat tego stanowiska pracy

Patrycja
@aga721 09.11.2018 12:11

Jeśli jesteś zainteresowana stażem w firmie BTC, to zachęcam Cie byś zerknęła na ich oficjalną stronę internetową w zakładkę kariera. Podaję link: http://www.btc.com.pl/kariera/praktyki-i-staze/ Firma oferuje potencjalnym stażystom okres pracy od 1 do 6 miesięcy. Myślę, że warto osobiście do nich napisać i spróbować swoich sił. BTC oświadcza, że najlepsi kandydaci (praktykanci i stażyści) mają szansę na nawiązanie dłuższej współpracy poprzez zatrudnienie. Aplikujesz?

Aga721
@Patrycja 28.11.2018 10:29

Tak mam zamiar się zgłosić do BTC na staż ale dopiero w przyszłym roku, ponieważ jestem teraz na ostatnim roku studiów. A czy masz posiadasz jakieś dodatkowe informacje, które mogłyby mi się przydać? Stronę firmy już praktycznie znam na pamięć. Mogę podać kontakt do siebie. Dziękuję za odpowiedź.

Dorota
@Aga721 28.11.2018 22:27

@Aga721, aplikuj już teraz. BTC umożliwia pracę w określonych godzinach - to ważne doświadczenie dla przyszłego pracownika lub stażysty! Wiem, bo sama u ich byłam. Po stażu możesz zostać zatrudniona - warunki omawiacie indywidualnie!

Patrycja

@gaga jesteś na okresie próbnym w firmie BTC, że posiadasz właśnie takie informacje? Nowy pracownik tych wymienionych dziedzin uczy się od innych pracowników, na szkoleniach czy musi opanować to we własnym zakresie? Myślę, że to będzie istotna informacja, którą warto dodać do Twojego komentarza.

Pracownik
@Patrycja 30.04.2018 14:43

W BTC otrzymujesz opiekuna, który wdraża Cię we wszystkie obowiązki - wiem to z autopsji. Poznajesz pakiet oferowanych produktów, uczestniczysz w szkoleniach oraz konferencjach, a także otrzymujesz pakiet materiałów szkoleniowych. Warto spróbować!

zaz

Nie znam firmy, ale szata graficzna i brak aktualnosci na www nie najlepiej świadczą. Zdjęcia pustych korytarzy bardziej odstraszające niż zachęcające.

Pracownik
@zaz 18.12.2018 21:56

Wydaje mi się, że najwięcej o pracy w danej firmie mówią warunki pracy, niż zdjęcia korytarzy w biurowcu. Zachęcam do weryfikacji możliwości oraz warunków współpracy! Na www pojawiły się nowe oferty pracy!

Bic

Firma godna polecenia za kulturę, jakość, atmosferę, warunki dla pracowników.

Patrycja

@Grzegorz, skąd taka opinia? Rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w BTC - aplikowałeś już? Jakie stanowisko Cię interesuje? @Piotr P, a czy w tej firmie nie ma takiej możliwości? Rozumiem, że każdy jest w niej zatrudniony o umowę o pracę, tak? Wydaje mi się, że to atrakcyjny dla pracownika rodzaj umowy.

Grzegorz

Dla mnie to może być bardzo dobre miejsce do pracy!!

Piotr P

Firma preferuje umowy o pracę co w dzisiejszych czasach w IT wydaje się dość dziwne. W innych firmach bez problemu można rozliczać się B2B.

Patrycja

Gdyby ktoś przed aplikacją chciał zobaczyć jak wygląda w środku jego potencjalne miejsce pracy to firma BTC udostępniła zdjęcia biura: http://www.btc.com.pl/kariera/jak-pracujemy-i-szkolimy-sie/ Dodatkowo oprócz stałych etatów firma poszukuje również praktykantów: http://www.btc.com.pl/kariera/praktyki-i-staze/ Z opisu wynika, że pracodawca jest elastyczny wobec stażysty, więc myślę, że warto się zgłosić.

Patrycja

@Zoska a powiedziałabyś więcej na temat rekrutacji? Jak dokładnie wygląda i jak najlepiej się do niej przygotować. Firma BTC Sp. z o.o. poszukuje pracowników na kilka stanowisk: http://www.btc.com.pl/kariera/oferty-pracy/, więc dużo osób może ta forma wsparcia przed rozmową zainteresować.

As

Mam wrażenie, ze każdą negatywną wypowiedź na temat btc Szczecin ktoś stara się przykryć jakimś dziwnym wytłumaczeniem i pozytywną nie prawdziwą opinią.

Zoska

Z tego co wiem, to wszystkie rozmowy kwalifikacyjne w tej firmie prowadzone są wg stałej zasady. Na każdym etapie firma zawsze uzasadnia swoje decyzje. Ja nie zostałam przyjęta ale miałam ustnie powiedziane dlaczego. Chciałam tam pracować, bo wiem że atmosfera jest dobra a ludzie mają dużo swobody i dużo można się nauczyć. Fajne produkty i branża, nie ma idealnych firm.

mp

BTC Sp. z o.o. Szczecin firma sprawiająca wrażenie bardzo profesjonalnej, może i tak jest, jednakże ja odniosłam inne wrażenie. Złożyłam swoją aplikację na konkretne stanowisko, po czym zostałam zaproszona na I etap rekrutacji, który udało mi się przejść z powodzeniem. II etap była to prezentacja konkretnego tematu - nie otrzymałam żadnych wytycznych / sugestii, a więc postanowiłam stworzyć prezentację multimedialną, która była treściwa, konkretna i oczywiście na temat. Po zaprezentowaniu swojej pracy zostałam odebrana negatywnie przez Kaczyńskiego Macieja Tomasza, zasugerował mi, że powinnam poszukać pracy na stanowisku recepcjonistki, bądź pójść do pracy niższego szczebla . Nie wiem z jakiego powodu została tak odebrana, nie zostało mi to wytłumaczone. Mam wrażenie, że każda osoba pracująca w tej firmie musi się dostosowywać do nastroju Kaczyńskiego Macieja Tomasza.

chrystian

@wojt no to w sumie uczciwie. Stosują te same zasady wobec wszystkich nowych i starszych pracowników. Ja to zawsze bardzo szanuje, bo najgorsze jest, jak każdy ma inne warunki zatrudnienia i robi się z tego temat tabu

Wojt

Zasady rekrutacji mają na stronie. Proponują umowę o pracę z różnymi premiami. Ja mam działalność - pozostałość po poprzedniej firmie i nie byli zainteresowani tą formą współpracy. Stosują raczej jasne zasady, wyglądają na wymagających.

Adam

Szkoda gadąć

qdwa

Nie polecam firmy BTC ze Szczecina. Wypłaty z opóźnieniem, mało profesjonalna firma.

xyz

większość waszych wypowiedzi tyczy się Firmy z Poznania, może i u nich jest ok, ale Szczecin to inna historia i zupełnie inna firma, która ze Szczecińską nie jest niczym powiązana.

m.rozek

Jeśli jest fajny i ciekawy zespół to dobrze rokuje, nie byłoby fajnego zespołu bez rozsądnych planów sprzedażowych, coś 'pytek' podpuszczasz, jeśli faktycznie tam pracowałeś to znaczy, że się po prostu nie sprawdziłeś. Teraz większość firm wyznacza ambitne plany - ja pracuje w banku i tu jest tak samo - raz się uda plan zrealizować a raz nie. Chetnie nie mial bym planow ale tak sie nie da.

pytek

pracowałem tam. brak wypłat na czas. plany sprzedażowe niemożliwe do zrealizowania. zgrany i fajny zespół pracowników. szefostwo gra do swojej bramki.

bronek

Od dłuższego czasu szukają pracowników do działu sprzedaży. Ile tych osób przyjmują? Ponoć w sprzedaży pracuje u nich już ponad 10 osób. Wiem, że wprowadzili na rynek jakiś nowy produkt. Czy ktoś coś wie?

kothu

Byłam na dwóch etapach rekrutacji. Rekrutacja ciężka i wymagająca dużej wiedzy odnośnie produktów. Ciekawi mnie czy kontaktują się w momencie, gdy pracownik nie został wybrany,ponieważ nie mam żadnych informacji a fajnie wiedzieć co i jak :) Firma jak najbardziej godna polecenia i daje możliwości rozwojowe dla pracowników.

Caliban

Zgodzę się z opinią Katysta: rekrutacja dosyć ciekawa, test, zdania, prezentacja - ale do "wykucia" i według schematu / klucza, po zaprezentowaniu swoich własnych pomysłów, które odbiegały od tego czego firma najwidoczniej oczekiwała pracy nie dostałem. Jak dla mnie niedorzeczność, odrzucanie pracowników, którzy mają własne zdanie i własne pomysły nie jest dobrą rzeczą.

Justi

Byłam na rozmowie, pytają o różne rzeczy, jest też test zawierający pytania problemowe i zadania. Rozmowa trudna, na poziomie. To rzadkość, dawno nie byłam na takiej rekrutacji.

Waldemar K.

Mają dobrą kadrę kierowniczą, bardzo sformalizowana firma, dużo procedur i regulaminów. Struktura organizacyjna bardzo płaska - awans możliwy tylko w ramach działu.

Marecki

Ja miałem umowę o pracę, dużo się nauczyłem, jestem zadowolony. Pomimo tego, że już tam nie pracuję bardzo dobrze wspominam ten okres. Dużo możliwości na rozwój, dużo różnorodnych i ciekawych projektów. Wynagrodzenie też było niezłe. Dużym problemem był standard biura ale przenieśli się do jakiegoś nowego biurowca.

waldi

Ciężko się do nich dostać nawet na rozmowę kwalifikacyjną. Ciekawa firma, szkoda, że nie jest łatwo się do nich dostać.

Waldek

Preferują umowy o pracę, nie ma możliwości pracy na kontraktach.Rozmowy kwalifikacyjne polegają na testach, zadaniach, prezentacjach. Jak ktoś już przejdzie to ma możliwości rozwoju i zarabiania. Ja niestety nie przeszedlem rozmowy. Bylo ciezko ale ok.

tym

Mamą super biura, dobry sprzęt i soft. Wykształcili wielu specjalistów. Niestety nie wszystkich przyjmują.

onetor

Ciekawa firma, mają dobre produkty i bardzo duzy udzial w rynku w Polsce. Dużo wymagają od pracownikow ale tez duzo oferuja. Mozna sie wiele nauczyc - wystarczy chciec.

Zostaw opinię o BTC Sp. z o.o. - Szczecin

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BTC Sp. z o.o.