Amplifon Poland Sp. z o.o.

Adres: Tkacka 50, 90-157 Łódź

NIP: 5252535602 KRS: 0000430586

Amplifon Poland Sp. z o.o.
3 122 6 1

Opinie o Amplifon Poland Sp. z o.o.

Teresa

Jako niedoszła klientka uważam, że Amplifon stosuje lekką, ale jednak odmianę sprzedaży agresywnej. Jak zrobisz sobie badanie słuchu (dodam, że badanie jest darmowe, ale nie dajcie się zwieść) i wyjdzie niedosłuch, nawet niewielki, to później jesteście napastowani telefonami, żeby umówić się na testowanie aparatu. Jeśli pożyczycie aparat, to już jest przechlapane, bo pracownicy sprytnie będą wami manipulować, że to jedyna okazja, ostatnia szansa, że dwa aparaty w cenie jednego. Jak powiesz, że nie masz wolnych trzech pensji na aparaty, to wciskają ci raty. Nie rozumieją słowa "nie". Zachowują się jak akwizytorzy. Byle sprzedać. Sama zdecyduję, czy czas na aparat, więc dziękuję za udawaną troskę, że jak dziś nie kupię, to jutro ogłuchnę na amen.

Niewierze
@Teresa 16.11.2018 22:48

To powodzenia droga pani w dalszym oczekiwaniu, tylko na co? Niedosluch się nie zmniejszy, tylko pogorszy, a wraz z nim rozumienie mowy osłabnie, trudności będzie coraz więcej. Wtedy pani przyjdzie, bo już bliscy będą mieli pani dość, a pani przestanie wychodzić z domu ze wstydu przed niedosluchem. Przyjdzie pani po aparaty i będzie wymagać żeby aparat za 1000zl zdziałał cuda i żeby z każdej odległości wszystko rozumieć i jakież będzie wtedy drogiej pani zdziwienie, jeśli okaże się, że rozumienie mowy jest na niskim poziomie, bo mózg przez czas podejmowania przez Panią decyzji zapomniał wielu dźwięków... Tych sytuacji jest wiele, dlatego Ludzie myślący jak ta Pani - zastanówcie się proszę komu robicie krzywdę-nam czy jednak sobie?

Teresa
@Niewierze 29.11.2018 15:07

Dokładnie takimi słowami posługiwały się wyszkoleni w tej manipulacji pracownicy. Przyszłam do Państwa, by upewnić się, że wszystko z moim słuchem w porządku, bo nie odczuwam absolutnie żadnych problemów. W badaniu wyszło, że mam lekko uszkodzone wysokie tony, są na pograniczu normy. I wtedy zaczęło się wmawianie mi, że nie usłyszę nadjeżdżającego auta i skończę tragicznie. Nie wiem, chyba bazujecie Państwo na wywoływaniu strachu. Jestem starszą, ale w pełni świadomą kobietą i proszę traktować mnie poważnie. Kiedy pogorszył mi się wzrok, kupiłam okulary. Nie mam problemu ze "wspomagaczami" zdrowia. Jednak znam się trochę na psychologii sprzedaży. Telefony od Państwa to czyste narzucanie się i właściwie o to mam pretensje. A idąc tokiem Pani/Pana rozumowania: aparatujmy się za młodu, bo przecież nie ma na co czekać! Pozdrawiam :)

Ona
@Niewierze 29.11.2018 15:07

I tu doskonale mozna zobaczyc jak agresywna polityke sprzedazy propagujecie..... a najsmutniejsze jest to ze sprzedawcy nie sa przeszkoleni aby prawidlowo dobrac aparat do indywidualnego niedosluchu, tylko jak nastraszyc klienta aby kupil cokolwiek....

Protetyk...
@Teresa 29.11.2018 21:55

To proszę napisać w jakim oddziale miała miejsce sytuacja, a nie oczerniać wszystkich pracowników. Jestem pracownikiem jednego z oddziału i nigdy nie manipulowałam, nie "wciskalam" aparatów. Staram się wykonywać moją pracę w sposób uczciwy i traktować klientów po ludzku. Uważam, że takie opinie są krzywdzące.

Weronika
@Protetyk... 30.11.2018 21:39

Czy pracujesz w jednym z oddziałów Amplifon Poland w Łodzi? Właśnie tej lokalizacji dotyczy wątek, w którym się obecnie wypowiadamy. Piszesz o swoim podejściu do klienta - a jak wygląda podejście pracodawcy do pracownika w tym miejscu? Może mogłabyś napisać kilka słów na ten temat.

Ona.

Firma przyjazna pracownikowi. Fakt wynagrodzenie nie za wysokie. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Można by było pisać plusy i minusy :mam porównanie będąc w innej firmie protetycznej.Tu w Amplifon jest "*normalniej*"

rdk5

Jestem klientem Amplifonu od trzech lat. Na początku super, bardzo profesjonalna obsługa, a obecnie co chwilę ktoś inny i myślę że z coraz mniejszymi kwalifikacjami. W Rzeszowie jakiś cyrk z punktami , albo zamknięte przez miesiąc nikt o niczym nie informuje, albo tak ja dziś (2 lisopada) też nieczynne. Dzisiaj (piątek) chciałem zgłosić reklamację na aparaty i nic z tego, a termin gwarancji upływa w niedzielę i mogę mieć problem …

Amplifon Poland Sp. z o.o.

@Monika G. przykro mi, że doszło do opisanej sytuacji. Nie jest to norma w naszym procesie rekrutacji i staramy się, aby kandydaci nie mieli negatywnych doświadczeń w kontakcie z nami. W Pani przypadku doszło do nieporozumienia za co przepraszamy. Na pewno wyciągniemy wnioski w celu uniknięcia taki zdarzeń w przyszłości.

Monika G.

Będąc umówioną na rozmowę o pracę na godz 9.15. w pasazu ursynowskim 7- Warszawa o 9:03 na miejscu dostałam smsa iż rozmowa jest odwołana. Dojazd zajął mi godzine i zmarnowalam tylko czas. Dzwoniac do nich Pani poinformowala mnie ze nie sa w stanie dac mi kwoty która podalam we wczesniejszej rozmowie telefonicznej, szkoda ze 12 minut przed planowanym spotkaniem !!!! Nie poważna firma i kobieta ktora rekrutuje nie ma szacunku do czyjegos czasu i ludzi. Jak tak traktuja klientów to nie polecam u nich usług ! !

Amplifon na tak

Uważam, że Amplifon jest dla osób, które się nie boją, stawiają sobie cele, są ambitne i się nie poddają mimo przeciwności. Jak większość firma opiera się o plany sprzedażowe. Natomiast to czy plan osiągniesz zależy głównie od osoby i prosperującego oddziału. Jeśli się nie uda poprostu nie masz premii. Podstawą też jest całkiem niezła w zależności jak długo pracujesz. Firma daje możliwość rozwoju. Dofinansuje szkołę, organizuje szkolenia, motywuje nagrodami. Organizuje spotkania gdzie możemy się spotkać, poznać wymienić doświadczeniami i omówić wyniki. Że zwykłego sprzedawcy możesz stać się dyplomowanym protetykiem słuchu nie dokładając do tego ani grosza(nawet za dojazd do szkoły). Minus to ewidentnie brakuje marketingu, dlatego trzeba się napracować by przyciągnąć Klientów do oddziału co zwiększa twoje obowiązki które w ogóle nie powinny do Ciebie należeć. Wszystkie te negatywne komentarze z mojego punktu widzenia są mocno przesadzone. W każdej firmie są plusy i minusy. Sądzę, że wiele problemów można rozwiązać za pomocą komunikacji, negocjacji i zamiast wylewać tutaj swoje flustracje powiedzieć w prost.

zażenowana
@Amplifon na tak 13.09.2018 17:25

Kończ Waść, wstydu oszczędź!

Zadowolona
@Amplifon na tak 13.09.2018 17:25

W pełni się z tym zgadzam. A jak komuś się tak bardzo nie podoba to zawsze może iść do konkurencji i jakoś dziwnie jestem przekonana, że spojrzy wtedy na Amplifon lagodniejszym okiem

Protetyyyk
@Zadowolona 17.09.2018 14:18

Ja poszłam i amplifon to dno, konkurencja mnie w tym uświadomiła :D pozdrawia, dobrze zarabiający protetyk!

Kk
@Zadowolona 17.09.2018 14:18

A ja w pełni się nie zgadzam. Odeszłam kilka miesięcy temu i do dzisiaj pluję sobie w brodę dlaczego zwlekałam z odejściem z Amplifon tak długo. Najgorsza firma w jakiej pracowałam.

Weronika

@Amplifon na tak, dużo piszesz na temat warunków pracy w Amplifon Poland Sp. z o.o., ta opinia wiele wnosi do wątku. Czy możesz coś dodać na temat panującej w firmie atmosfery? Jak oceniasz relacje panujące między pracownikami?

Koszmar

Wszystkie opinie są szczere i prawdziwe. Nie bójmy się wyrażać naszych opinii o firmie. W firmie jest koszmarnie, atmosferę tworzy zarząd. Za nic maja pracownika w oddziale. Jesteśmy dla nich mięsem które ma sprzedawać aparaty. Mało tego, wciskamy na siłę ponieważ liczy się tylko sprzedaż. Klientowi najlepiej sprzedać od ręki dwa a nie jeden aparat. Zero szacunku i zrozumienia. Na pomoc nie ma co liczyć. Maile od dyrektor do spraw sprzedaży każdego dnia. Sprzedawać, działać, sprzedawać, tabelki,wykresy, obiecanki. Czynniki zewnętrzne nie są brane pod uwagę. Nikt się nie interesuje, żeby sprzedać trzeba mieć dobrze działający marketing, a tego w firmie nie ma. (usunięte przez administratora) w gabinecie. Zanim założysz cv przyszły potencjalny pracowniku, upewni się i sprawdź czy dobrze robisz. Sama nie długo z firmy odchodzę, szkoda czasu i zdrowa, a zarobki mniejsze niż w konkurencjach.

Protetyczna z dyplomem
@Koszmar 31.08.2018 10:53

A może przyjdą lepsze czasy? Z wielkim bólem żegnamy panią dyrektor.... tyle złego w firmie zrobiła. Karma wraca.... Tylko jak to wszystko odbudować. Oto jest pytanie.

Jeszcze praująca
@Protetyczna z dyplomem 03.09.2018 19:00

Damy radę. Mam nadzieję, że właśnie nadchodzi lepsze...Chyba najważniejsza zmiana właśnie się dokonała.

Protetyczka z doświadczeniem.
@Koszmar 31.08.2018 10:53

W końcu jakieś decyzje! Liczymy na powiew świeżości i w końcu jakieś sensowne ratowanie firmy! Koniec rządów dyktatora! Jeszcze powinni się skupić na dwóch koordynatorach w marketingu, które nic nie robią. Ale mamy nadzieję, że i na nie przyjdzie czas.

Jaaa
@Koszmar 31.08.2018 10:53

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:( wiem co mówie ...przeszlam na druga strone mocy :)

Amplifon Poland Sp. z o.o.

W odniesieniu do poniższych komentarzy zapewniamy, że uważnie wsłuchujemy się w głos naszych Pracowników. Zawsze chętnie przyjmujemy sugestie dotyczące aktualnej sytuacji, pomysłów na przyszłość, również konstruktywną krytykę. Szczególnie uważnie jednak przyglądamy się tym opiniom, które docierają do nas przez stworzone do tego kanały (również te, które pozwalają na anonimowe wypowiedzi). Oficjalna, wewnętrzna komunikacja ma znacznie większy wpływ na bieżącą sytuację, bo rzeczywiście dociera do osób, których komunikaty dotyczą- w przeciwieństwie do serwisów internetowych. Zachęcamy więc do otwartego dzielenia się swoimi opiniami- dzięki wewnętrznej komunikacji na bieżąco możemy reagować na to co mówią nasi Pracownicy zatrudnieni na każdym szczeblu i w każdym Dziale.

anonim

(usunięte przez administratora)

gościnna

Zgadzam się w 100 %, zaczną odchodzić na prawdę wartościowi ludzie tylko przez jedną osobę która ma klapki na oczach. Mielenie bazy w której jest "potencjał"... Porażka

Jeszcze praująca????

Bardzo trafna opinia. Pracuję w firmie od ponad roku i naprawdę z wielkim żalem patrzę na to w jakim kierunku zmierza firma. Większość pracowników w oddziałach to bardzo fajne osoby, które są zaangażowane w to co robią. Firma ma potencjał w takich osobach, jednak pewne rzeczy są nie do przeskoczenia. Marketing "leży i kwiczy"! Mówienie nam, że mamy super bazy klientów i z tego mamy zrobić cuda jest już naprawdę słabe. Osoby, które miały dobre pomysły na rozwój firmy, już nie pracują, bo trafiały "na mur", nie były w stanie nic zmienić. Moim zdaniem przydałby się powiew świeżości i może konkretne zmiany personalne"na górze". Może te osoby się po prostu wypaliły w tej firmie.

Niezadowolona
@Jeszcze praująca???? 29.08.2018 20:42

Czysta prawda. To co ma miejsce w firmie to jeden wielki chaos. Biuro myśli, że w punktach nie wiemy jaka jest sytuacja. Wszędzie tylko sekrety i sieć spiskow, aby tylko dziewczyny w gabinecie się nie dowiedziały. Firmą zarządzają niekompetentne osoby, bez wiedzy, które zostały ściągnięte przez Prezesa z konkurencji, osoby które nie miały nic wspólnego z kierownictwem i dyrektorami, a oczywiście w naszej firmie od razu konkretne stanowiska pozajmowaly ponieważ było im to obiecane. Teraz pilnują swoich stanowisk aby ich nie stracić mimo braku wiedzy. Tak w skrócie wygląda kadra zarządzajaca w biurze. Marketing leży od ponad roku. Nie trafione pomysły, akcje, działania. Oczekiwania, że my w punktach dokonamy sprzedaży bez dostarczenia klienta, jakiś koszmar. Średnio w miesiącu karza nam dzwonić do tych samych osób po 3-4 razy, obłęd i szaleństwo. Mielona baza. W marketingu dwie nowe osoby na stanowisku koordynatorskim, nic nowego nie wnoszą, w ogóle nie można się do osób dodzwonić a jak się uda to okazuje się, że nic nie wiedzą albo co śmieszne nie są obecne w biurze i teraz nie mają czasu. To w ogóle po co zatrudniać takie osoby które nie są w stanie pomóc w działaniach marketingowych. Oczywiście pensja wysoka, w kieszeni się zgadza to co się przejmować gabinetami, że nie mamy klientów. Jedynym problemem które stwierdził zarząd, to komunikacja, coś niesamowitego. Do tego trzeba było wyznaczyć specjalną osobę i ja awansować. A my w gabinetach mamy tylko cięcia, obiecanki jak to będzie. Same bla bla bla. Tak niestety funkcjonuje firma. Centrala ma ciągłe kontrole z zagranicy przesz szefostwo, liczymy na to, że w końcu będą jakieś efekty w zmianach kadrowych i w końcu podajęte działania ratując sytuację w firmie.

Pracująca (jeszcze)
@Niezadowolona 30.08.2018 14:05

Lepiej chyba tego nie da się ująć. Komentarz trafiony w punkt. W firmie im więcej problemów tym więcej koordynatorów/kierowników od wszystkiego.

Jeszcze pracująca

Byłoby miło gdyby osoby decyzyjne poczytały te opinie i przemyślały pewne rzeczy. I zrozumiały, że nie piszemy tego złośliwie, albo z zasady źle myślimy o szefostwie. Wszystkim nam zależy żeby firma się rozwijała, a z tym raczej kiepsko.

Adam

Amplifon Poland to firma z opinią dobrego pracodawcy. Może wiecie czy prowadzą aktualnie rekrutację?

Pracownik

W Aplifonie pracuję prawie od samego początku. Jak każdy pracodawca Amplifon ma swoje mocne i słabe strony. Mocne to na pewno możliwości rozwoju, elastyczność w wielu kwestiach, wsparcie w razie potrzeby, możłiwość zarobienia, jeśli się realizuje plany, współpraca z czołowymi producentami aparatów. Słabe to niestabilna struktura wśród kierowników regionalnych- ciągłe zmiany, które nie sprzyjają spokojnej pracy.

Witek

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Zadowolona

Pracuję w tej firmie od kilku miesięcy. Jestem zadowolona z atmosfery jaka tu panuje. Do pracy chodzę z przyjemnością. Osoba prowadząca szkolenia wie o czym mówi, bo sama ma wykształcenie protetyczne. Pani dyrektor również. Dlatego śmieszą mnie opinie dotyczące niekompetencji ludzi z centrali. Owszem, parcie na sprzedaż jest ale z tego firma żyje. Mam swobodę w pracy. Nie jest łatwo, bo duża konkurencja. Moim zdaniem jest to najlepszy pracodawca wśród firm z tej branży.

Igor

Z całą pewnością nikt nie każe robić rzeczy niezgodnych z prawem!!!

Protetyczna z dyplomem
@Igor 17.06.2018 18:58

Czyżby ?

Irek

Może nie podobać się ale w każdej firmie wynik finansowy jest najważniejszy bo to być lub nie być!!!

Protetyczna z dyplomem
@Irek 04.06.2018 10:21

Wynik wynikiem, ale podejście do pracowników i klientów to druga sprawa. Nie handlujmy zdrowiem ludzi , jeśli nie ma takiej potrzeby i nie wmawiajmy im czegoś co jest nieprawdą. Dotyczy to każdej branży, ale zdrowie mimo wszystko to coś innego..

anonim

(usunięte przez administratora)

Protetyczna z dyplomem

Bardzo trafna wypowiedź. Nic dodać nic ująć. Niestety nie tylko Amplifon stosuje takie praktyki. Muszę jednak przyznać, że Pani Dyrektor zrobiła dużo złego w tej firmie, ale jakoś mnie to nie dziwi. Skoro swoją firmę doprowadziło się do bankructwa to jak można zarządzać dobrze światową korporacją.. ..

Gość
@Protetyczna z dyplomem 19.05.2018 20:20

Caly zarząd to tylko zbiór niekompetentnych osób, których interesują tylko ich cyferki na koncie. Wielcy pseudo kierownicy, bez żadnego wcześniejszego doświadczenia na takim stanowisku. Ale w tej firmie kierownicy się rodzą jak grzyby po deszczu, gdzie się nie obejrzysz tam kierownik. Towarzystwo wzajemnej adoracji

Rozczarowany pracownik

W firmie ewidentnie źle się dzieje i coraz bardziej mnie to przeraża. W ciągu miesiąca z biura odeszły dwie z najfajniejszych i najbardziej kompetentnych i pomocnych osób w swoich działach. Najpierw osoba z HR, a teraz z logistyki. Skoro takie fajne osoby z biura uciekają, to ja nie wiem co tam się musi dziać, ale na pewno nie jest to nic dobrego... Myślę, że zarząd powinien się zastanowić dokąd ta firma zmierza, skoro nie potrafimy zatrzymać wartościowych osób.. Pozdrawiam

anonymous
@Rozczarowany pracownik 11.05.2018 18:29

Bo liczy sie tylko i wylacznie wynik, sprzedaz, pieniadze. Nie wazne czy ktos potrzebuje aparat, czy bedzie go nosil czy tez dobrze dobrano aparat. Nie liczy sie szkola, kwalifikacje, wyksztalcenie osoby dobierajacej aparaty. Dlatego wiekszosc gabinetow nie ma protetykow a cwane osoby do sprzedawania byle czego. I dzieki temu macie coraz wiecej niezadowolonych klientow, oszukanych klientow i zlych opinii o firmie.

A.

Nie wiem skąd opinia, że w Amplifonie pracują osoby bez odpowiednich kwalifikacji. Zdecydowana większość naszych Pracowników to absolwenci Policealnych Studium Zaowodowych na kierunku Protetyka Słuchu lub absolwenci studiów wyższych, głównie Audiofonologii. Pracownicy zatrudnieni na stanowiskach Asystenta którzy chcą się rozwijać w kierunku Protetyki, są zobowiązani do podjęcia nauki w szkole policealne. Firma współfinansuje proces uczenia się. Dodatkowo w Amplifonie istnieje sieć centrów szkoleniowych, które realizują szkolenia w oddziałach- żadna szkoła nie zastąpi pracy "na żywo" z Pacjentem- to tam zdobywa się najwięcej umiejętności. W centrach szkoleniowych pracują Protetycy z dużym doświadczeniem, którzy dzielą się swoją wiedzą z nowozatrudnionymi osobami. Praca jako Protetyk to nie tylko wiedza protetyczna, ale również standard obsługi Klienta, znajomość oferty rozwiązań wspomagajacych słyszenie, umiejętności związane z budowaniem relacji z Klientem, obsługa oprogramowania- nad tymi aspektami pracuje się w okresie wdrożenia nowego Pracownika.I wbrew wcześniejszym wpisom nie trwa to 2 czy 3 dni.

MMM
@A. 22.01.2018 16:45

Ilu jest wykwalifikowanych pracowników? Ilu skończyło szkole? Każdy z nas wie, że WIĘKSZOŚĆ to osoby bez przygotowania. No chyba, że wcześniej były handlowcami:)

LK
@A. 22.01.2018 16:45

Opinie o braku wykwalifikowanego personelu pojawiają się na niniejszej stronie od dawna, osobiście też znam wielu pracowników bez odpowiedniego wykształcenia. Może trudno to Pani/Panu przyjąć do wiadomości, ale taka jest prawda: coraz częściej w Amplifonie nie są zatrudniani wykształceni protetycy/audiofonologowie, a osoby, które mają w CV pracę jako sprzedawca/handlowiec. Odnosząc się natomiast do centrów szkoleniowych, faktycznie takie istnieją i można w nich poznać zasady panujące w firmie. Ale bardzo często brakuje tam czasu na to, by nauczyć nowego pracownika obsługi systemu czy pracy z klientem (przy założeniu, że nowo zatrudniony pracownik nie ma w tym doświadczenia). Jeśli chodzi o szkolenia prowadzone przez głównego szkoleniowca w firmie, osobę odpowiedzialną za rozwój pracowników - od dawna nie cieszą się one dobrą opinią. Nic sensownego i nowego nie wprowadzają.

a
@LK 27.03.2018 16:20

A można imię lub Inicjały głównego szkoleniowca?

Pracownik ..
@LK 27.03.2018 16:20

Prawda w 100 procentach tutaj już nie ma specjalistów są sprzedawcy nakręcone przez Panią Dyrektor do spr sprzedaży która kreuje przekonanie jakie są wyjątkowe i potrzebne firmie w zamian otrzymasz bon sodexo...wystarczy że zatańczysz jak Pani Dyrektor sobie zażyczy... I już a to że nic nie umiesz z zakresu protetyki jej nie obchodzi :)

Jasiek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy a rotacja pracowników to dziś zupełnie normalne.

SA
@Jasiek 14.05.2018 10:47

Zupełnie normalne? Człowieku co Ty gadasz?! Każdy normalny pracodawca zatrzymuje dobrego pracownika.

Rozbawiona
@Jasiek 14.05.2018 10:47

Hahaha rotacja pracowników, a strata dobrych jednostek to dwie różne rzeczy. I to akurat nie jest normalne ze "dobry" pracodawca nie potrafi zatrzymac ważnych pracowników. Poza tym gdzie firma ma opinię dobrego pracodawcy? Chyba tylko wśród zarządu

Ciekawa

Cześć, widziałam że Amplifon szuka protetyka słuchu. Polecacie pracę w Warszawie? Zarobki i atmosfera Ok?

Nick
@Ciekawa 25.04.2018 13:58

Zarobki srednie a atmosfera zalezy od tego z kim bedziesz pracowac.

Pracownik
@Ciekawa 25.04.2018 13:58

Zarobki uzależnione od twoich umiejętności i doświadczenia. Podstawa jest przyzwoita w porówaniu do innych firm i azwyczaj raz do roku są podwyżki. Premia uzależniona od wyników- i tu już zależy jak sobei radzisz ze sprzedażą. jeśli lubisz i umiesz pracować z klientem, to można zarobić. Nie wiem jak w Warszawie, ale w wielu miejscach jest kłopot z klientami- jest ich mało, czasem kalendarze sa puste i trzeba się trochę pomęczyć żeby zrobić plan. Ale nie jest to niemożliwe. Fajną opcją są akcje Amplifonu- dawane najlepszym pracownikom- sporo warte.

Janusz

Trudno uwierzyć w niektóre wpisy. Dlaczego nie zgłaszacie tego faktu do kierownictwa!

Amplifonowa

Zabawne są niektóre komentarze dotyczące wykształcenia pracowników - zarzucanie braku wykształcenia przez osoby które również go nie mają to hipokryzja i poziom dno. Przyszła lala pracować a tu kazali jej się uczyć i o zgrozo sprzedawać aparaty! Więc co lala robi? Zwalnia się albo swoim brakiem zaangażowania sprawia że firma sama się jej pozbywa, potem wchodzi na to forum i pisze jak to ją źle potraktowano. Nie życzę żadnej firmie takich fałszywych pracowników.

Daria

Podpowiedzcie coś o pracy sprzedawcy. Czy firma ma jakieś wymagania dodatkowe?

Sprzedawca
@Daria 14.03.2018 23:32

Nie ma,przyjmą każdego naiwniaka który ma smykałkę ;) sprzedajesz aparaty i środki. Masz zadbać w większości o frekwencję w oddziale. Zajmujesz się tam wszystkim i zarabiasz grosze w porównaniu do protetyka, który zarabia dwa a nawet trzy razy tyle co ty wykonując minimum swojej pracy. Pewnie w niektórych oddziałach wygląda to inaczej. Ja mówię tylko ze swojej perspektywy. Ogólnie przez całokształt pracy tam w 100% odradzam. Masz być sprzedawca, sprzątaczka, lakalna Pania od marketingu itp

Były pracownik
@Daria 14.03.2018 23:32

Popieram poprzednia wypowiedz. Szczególnie jeśli chodzi o jeden z oddziałów -województwo kujawsko-pomorskie. Zaznaczam, że pisze tylko i wyłącznie o jednym z miast tego regionu.Wiem, że w innych oddziałach wygląda to inaczej, dziewczyny ze sobą współpracują i się szanują. Chciałabym żeby moja wypowiedź była przestroga dla innych kandydatów na stanowisko asystenta, sprzedawcy. Firma daje możliwości rozwoju, ma ugruntowaną ścieżkę kariery, wydaje się być otwarta na rozmowy i współpracę, ogranizuje imprezy integracyjne. Praca tu daje możliwość rozwoju i nauki nowych umiejętności. Jednak dziewczyny nie za wszelką cenę. W moim przypadku wszelkie plusy zostały przesłanie negatywnymi odczuciami. Pracę tam zniszczył nic nie warty współpracownik, który wyrobił sobie niezły wizerunek. Szkoda słów. I mam nadzieję, że kiedyś cała prawda wyjdzie na jaw. I osoby wyżej w firmie wszystko dostrzega. Nie chciałabym żeby kolejne osoba została tak potraktowana. Polecam pracę tam ale w innych punktach.

anonim

(usunięte przez administratora)

anonymous

Chyba tych w zarządzie i na wyższych stanowiskach.. w biurze też panuje wyzysk, wcale nie mniejszy niż w salonach sprzedaży

Zażenowana

Piszecie, że osoby, które nie mają wykształcenia kierunkowego są asystentami. Fakt. Ale prawda jest taka, że w wielu punktach pracuje tylko asystent i wykonuje obowiązki protetyka słuchu. Pacjent przychodzi przekonany, że zostanie przyjęty przez wykwalifikowanego pracownika, a nie asystenta, który nawet po kilku tygodniach szkolenia mając skomplikowany przypadek nie potrafi dobrze zinterpretować wyniku badania. Nie muszę chyba wspominać, że ww. asystent decyduje o doborze i dostrojeniu aparatu słuchowego, bo jeśli protetyk pojawia się w takim punkcie to rzadko... Według was to nie jest oszustwo?

Dygnitarz

Dla niezorientowanych i "Świeżaków" : Amplifon to odnoga Geersa i ta sama filozofia , dlatego ,że firmę założyli ludzie, którzy uciekli z Geersa i tak naprawdę tutaj powielają to co było tam, bo nie znają innego postępowania z ludźmi . Typowa korpora o sztywnych schematach myślenia i postępowania.

byłypracownikamplifon

Nie polecam pracy w tej firmie. Potwierdzam to co piszą poprzednicy- całkowity brak profesjonalizmu. Pracownik to śmieć. Kiedyś pracowało się tu przyjemnie, a teraz tragedia. Wszystko zakrywane pod uśmiechem. Zmiany przynoszące niekorzyści finansowe. Zatrudnianie pracowników bez wykształcenia, którzy są jedynie sprzedawcami. Przedmiotowe podejście do klientów. Nieudolność w rozwiązywaniu problemów oraz niedocenianie pracownika. Nieprofesjonalne przeprowadzanie szkoleń. Brak relacji i odpowiedniego przebiegu informacji pomiędzy kierownikami regionalnymi, a Łodzią.Firma che być otwarta na pracownika, rozmowna- jednak w konsekwencji są to tylko idealistyczne założenia. Ciesze się, że już tam nie pracuję- i każdemu kto chciałby tam zacząć pracę jej nie polecam. Ludzie nie dajcie z siebie zrobić upośledzonych pionków, którzy nie mają nic do powiedzenia. Było również wiele miłych momentów podczas pracy tam- ale w rezultacie wszystko złe co się wydarzyło przewyższa to co było dobre.

anonim

(usunięte przez administratora)

Pako

A gdzie poleciłabyś pracę?

Takasobie
@Pako 06.06.2017 23:02

Z sieciówek Kind i Audiofon - tam nie interesują Cię kontakty z lekarzami, nie masz obowiązku wymyślać akcji marketingowych i ich sam(a) organizować; odpowiada za to ktoś inny. A tak w ogóle to chyba bardziej skłaniam się ku pracy w firmie mniejszej, prywatnej. Szansa awansu mała, ale dużo spokojniejsza niż w korpo, jaką coraz mocniej zaciąga w Amplifonie.

KU
@Takasobie 18.06.2017 14:39

tyle, że Audiofon i Kind to też korporacje i to dużo bardziej rygorystyczne niż Amplifon...

Zawiedziona
@Takasobie 18.06.2017 14:39

Też tak myślałam, że praca w małej prywatnej firmie będzie spokojniejsza i tak naprawdę trafiłam z "deszczu pod rynnę" . Chodzi mi dokładnie o firmę Tjaudio, gdzie zapowiadało się dosyć dobrze ale jednak porażka ukazała się po około 3 miesiącach. W większych firmach nie masz do czynienia bezpośrednio z właścicielem i jego "widzimisię" - najwyżej możesz trafić na głupiego RKSa ale to już inny temat. Natomiast w Tjaudio ( małej rodzinnej firmie....) szarpanina z właścicielem jest na porządku dziennym - wydzwanianie, zmienianie frontu co 15 min, głupie wymysły, szkolenia od czapy nic nie wnoszące... zrzucanie na protetyka dosłownie wszystkiego - szukaj lokalu, organizuj akcje marketingowe, stój z ulotkami, łaź po lekarzach i proś o współpracę, organizuj remonty lokali , dopilnuj nowych lokalizacji, przetargów a jeszcze sprzedawaj i miej wyniki... normalnie NIEPOROZUMIENIE. Przeczytajcie sobie opinie na temat tej firmy to zrozumiecie czym różni się "mała rodzinna firma" od tzw. korporacji... Teraz uważam ,że lepiej jednak było w korpo.

Zostaw opinię o Amplifon Poland Sp. z o.o. - Łódź

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amplifon Poland Sp. z o.o.