Tech-Project Sp. z o.o.

Adres: Tartaczna 16 lok. 18, 26-600 Radom

NIP: 9482601664 REGON: 147357159 KRS: 0000518003

Tech-Project Sp. z o.o.
5 5 6 1

Opinie o Tech-Project Sp. z o.o.

Tech-Project

Dziękuję pracownikom za obronę dobrego imienia naszej firmy. Jest to dla mnie bardzo wazne. Proszę jednak o nie wydawanie sie juz w dyskusję za hajterami. Ktoś chce ewidentne zaszkodzić nam, widząc jak świetnie sobie radzimy i wypisuję tu niedorzeczności. My sie obronimy świetną współpracą, której efektem są doskonala jakość i zadowolenie naszych klientów, a co za tym idzie na pewno imponujące tempo rozwoju naszej firmy. Dziękuję

Darmozjad

Drodzy niezadowoleni forumowicze. Z waszej wypowiedzi wnioskuję iż wylewają tu swoje żale sami wysoce wyspecjalizowani i wykwalifikowani specjaliści z działu obróbki skrawaniem. Jest mi niezmiernie przykro że nie znaleźliście sobie miejsca u Nas, oraz jak mi wiadomo w wielu innych firmach, który poziom jest dla waszych możliwości za niski. Proponuję wam inwestycje w siebie. Dogadajcie się. Załóżcie swoją firmę. I zróbcie nam kupę wstydu jacy to my źli jesteśmy że nie chcieliśmy Was w swojej źle zarządzanej, biednej, patologicznej firemce pełnej darmozjadów, nierobów i pozorantów. Z całego serca życzę wam sukcesu i jeżeli tylko Wasza firma da przykład i narobi Nam wstydu osobiście wyliżę wam podłogę w hali produkcyjnej. A jak narazie za ludzi których odstraszyliście Swymi opiniami z góry Wam dziękuję. Osób które nie mają własnego zdania i opierają się na bredniach PAJACÓW forumowych jak najbardziej nie potrzebujemy. Z poważaniem: Wasz (były) Darmozjad.

Karol

Szczerze polecam. Jak tylko na 5 lat działalności firma dobrze zorganizowana. Plan produkcji dostępny dla każdego. Materiały przygotowane czekają w skrzynkach ze zleceniem produkcyjnym. Dwie szafy z narzędziami bardzo dobrej jakości. Kazdy moze korzystać gdy potrzebuje. Premie nawet 2000 brutto dodatkowo miesiac. Na każdej zmianie jest technolog zawsze pomoże gdy trzeba. Nikt nie zostaje z problemem sam. Za kilka miesięcy przeprowadzka do nowej siedziby. A zamówień juz mamy cały rok do przodu. Wynagrodzenie zawsze na czas i wszystko z premia na konto, co nawet w największych zakładach rzadko się zdarza w Radomiu. Jestem pod wrażeniem jak ta firma rośnie w siłę. Trzymam kciuki!

Marcin

Nie polecam, bałagan ani składu ani ładu. Brak organizacji, każdy rządzi po swojemu a efektów brak malutka firma a osób w biurze cała masa większość nic nie robi a potem dziwota że kasy dla operatorów brakuje jak na gorze tyle darmozjadów. Żeby na robicie się znali ale gdzie tam. Problem masz rozwiąż sam tylko to nie ja biorę za to pieniądze Panie Prezesie tylko Pana zwiesznicy i proszę nie mieć do mnie pretensji i mi premier nie zabierać bo to nie ja ich zatrudniam .!

Mirunio

Forum akurat jest dla wszystkich w taki samym stopniu. Może to w nas samych tkwi problem a nie w firmie?

Romek

Super firma. Świetna życzliwa atmosfera. A zarobki dla osób zaangażowanych najlepsze w Radomiu.

Pracownik

Obecnie pracuje w tej firmie i nie mam dobrego zdaniam. Też szukam innej, proponuję omijać z daleka. Podzielam negatywne opinie, pozytywne są tylko osób co (usunięte przez administratora) A prywatnie mówią inaczej wiec sami wyciągnijcie wnioski.

Mateusz

Styczność z zakładem mam już od półtora roku, przyszedłem tu bez żadnego doświadczenia, z czasem zacząłem się oswajać oraz poszerzać swoją wiedzę. Dzięki pracownikom dowiedziałem się ciekawych rzeczy których w szkole niestety nie miałem okazji. Uważam że wszyscy którzy są tam zatrudnieni znają się na swojej pracy. Czasem zdarzają się błędy które dzięki wzajemnej pomocy szybko da się naprawić. Zarząd chętnie nagradza za dobre wyniki, ogółem bardzo polecam firmę za świetną atmosferę oraz bardzo dobre zarobki.

Michal

Pracuje sie świetnie. Polecam. Z każdym miesiącem coraz lepsza sytuacja. Prawie wszystkie maszyny nowe zakupione prosto z fabryki, system ISO, planowanie pracy i produkcji, świetne opinie od klientów z całej Europy. Widać, że w tej firmie jest wizja i cel. Nie ma wyciągania kasy przez szefostwo i wyzysku pracownikow, tylko inwestycja w przyszłość firmy a wiec i w warunki pracy pracowników. W tym roku przeprowadzamy się do nowej nowoczesnej siedziby. Zapraszamy osoby chętne do udziału w wielkim projekcie, którym jest nasza firma :)

Olek

Pracuje już długo w tej firmie i nie podzielam poniższych netagtywnych opinii. Zapewne wnikają one z frustracji kolegów, którym zabrakło wiedzy i umiejętności, aby pracować w tak dobrej firmie, która dostarcza produkty najwyższej jakości do Szwajcarii i Niemiec. Ja jestem zadowolony. Zarabiam około 4000 zł na rękę, a atmosfera jest bardzo dobra. Impreza na zakończenie roku była wspaniała. Gorąco polecam pracę w tej firmie i odradzam brania pod uwagę komentarzy małolatów 20-letnich, którzy jeszcze nic nie umieją, a już ich wymagania płacowe przewyższają ich możliwości. Firma faktycznie buduje nową siedzibę, ale jest już na finiszu tej inwestycji, wiec warunki pracy będą też dużo lepsze, a na pewno Szef, który nigdy nie żałuje kasy na rozwój firmy i premie po zakończeniu budowy jeszcze bardziej podniesie wynagrodzenia, które i tak są zdecydowanie wyższe niż w innych firmach radomskich.

Adam
@Olek 16.01.2019 11:15

Pewnie szef kazal ci opinie napisac o chwalisz. Śmieszne firma istnieją 4 lata a pracownikow przewinęło sie tabuny i to 99 % sami odchodza . To o czymś świadczy.

Olek
@Adam 18.01.2019 12:53

Piszesz nieprawdę. Byles w firmie 3 mc na okresie probnym i nic nie wiesz o tym ile osob jest od dawna, a ile od niedawna. Wikszosc osób pracuje od samego początku założenia firmy i wiele od kilku lat. To są Ci najlepsi. Ktorzy potrafią. Firma rozwija się super i atmosfera jest super. Nie ma zadnych problemów wymyślonych w Twojej głowie.

Olek
@Olek 19.01.2019 18:59

Od początku to są tylko osoby z biura. Witaj jaką wiedzę masz. Firma tak szypko się rozwija że ciągle ogłoszenia są a operatorzy sami uciekają Umietnosci są takie że znajdują lepsza pracę i cześć wypowiedzenie. Albo Zieloni nauczą się poctaw i do konkurencji. Taka prawda. Firma nie cieszy się dobra opinia. A moja jest napewno negatywna. Odradzam firmę chyba że chwilowo na przeczekanie. Pozdrawiam.

Olek
@Olek 22.01.2019 13:14

Oczywiście masz prawo do swojej opinii. Pewnie Twoje ego zostalo naruszone ze nie przedłużono z Tobą umowy. Osoby z biura czyli technolodzy, kierownik, kontroler jakości, dziewczyny. Łącznie 9 osób. Ta firma wlasnie 4 lata temu gdy zaczynala liczyla okolo 9 osob. Dzis jest 25 osob. Niektórzy z nich swietnie sie sprawdzili na maszynach i awansowali na technologow, kierowników lub kontrolerów jakości. To też dobrze świadczy chyba o firmie ze szef nie szuka na wyższe stanowiska osób na zewnątrz, tylko bierze osoby najbardziej zasłużone i efektywne osoby z produkcji do bardziej odpowiedzialnych funkcji. Firma dalej sie rozwija i pewnie kolejne osoby z produkcji dostaną swoją szansę awans.

Kamil
@Olek 23.01.2019 19:35

Też pracowałem w tej firmie, rotacja b. duża ludzie nie chcą pracować uciekają sami. A od początku firmy to może trzy osoby z biura. Mało kogo zwalniają, dużo też nie można się tam nauczyc. A dobrzy fachowcy po miesiącu odeszli sami. Przyjmują uczą poctaw i odchodzą. Utrzymuje kontakt z paroma osobami i ładnie mówią w obecności szefostwa a przy piwku narzekają, pracują ci co wyjścia nie mają. Albo brak możliwości , wiedzy, umietnosci. Nie ma co się złościć ani kłamać. Nie polecam.

Robert
@Adam 18.01.2019 12:53

Tak Adamie. Świadczy to o tym że ktoś nie ma pojęcia o robocie, a w CV wpisane co to on nie umie i gdzie to on nie pracowal. Problem tylko taki że technolodzy w tej firmie to ludzie z wieloletnim doświadczeniem na maszynach i potrafią zweryfikować takiego pracownika w pare chwil. Jak sie coś wpisuje w CV to trzeba być tego swiadomym że ktoś to może sprawdzić i nagle się okazuje że taki delikwent nie wie do czego który frez albo jak zamocować sztukę w imadle żeby jej nie popsuć. Po takiej weryfikacji przychodzi etap narzekania na cały świat bo to przecież nie jego wina że nic nie umie i nie chce się zajrzeć do paru książek żeby się douczyc. To jest zawód dla ludzi którzy chcą czegoś wiecej niż wciskania zielonego guzika, ale to wymaga nauki i inwestowania w siebie. Jak ktos tego nie rozumie to niech się poważnie zastanowi czy ten zawod jest dla niego. To nie jest fabryka gwoździ tylko precyzyjne elementy których bez odpowiedniej wiedzy i wyczucia nie da się zrobić.

Kamil
@Robert 31.01.2019 13:19

Tak Sobie można tłumaczyć. Tylko rzeczywistość jest inna niż mówisz. Nie ma co się denerwować. Też pracowałem w tej firmie i mam negatywna opinie, zwolniłem się sam bo tam było przeczkole dostawałem rysunek i kawałek programu i to też nie zawsze z którym były problemy a potem i tak był zmieniany bo pseudo technolog nie miał pojęcia co to jest technologia i obróbka. A patrzeć co wyjdzie może chłop w stodole robić i się uczyć a nie firma zajmująca się obróbka. Dziś pracuje w firmie gdzie mogę powiedzieć że są technolodzy z prawdziwego zdarzenia a nie kadra nie mająca wiedzy jak sam powiedzałes. Rozumie ze sie denerwujesz bo pracujesz w tej firmie bo nie masz co zrobić bo do innej brakuje Ci umietnosci i wiedzy ale może za pięć lat czegoś się nauczysz i się dostaniesz będę trzymam kciuki powodzenia. Ocena firmy i kadry pracującej w niej jest na nie. Nie polecam zgadzam się z negatywnymi opiniami. Pozdrawiam.

Michal

Firma świetna. Rozwija się jak mało ktora. Dostała nagrodę dla najlepszej firmy średniej wielkości w Radomiu za rok 2018. W kapitule konkursu byla dr Socjolog, która pod nieobecność szefa wypytala pracownikow jak się czują w tej firmie i między innymi dzięki bardzo dobry opinią stałych pracowników, wysokim wynagrodzeniem i stabilności finansowej firma Tech-Project została nagrodzona jako najlepszą.

Adam

Firma słaba, ma wszystko kasy brakuje , Wszędzie oszczędności bo nową siedzibę budują (usunięte przez administratora) Struktura na wzór korporacji, tylko ilość się liczy . Każdy może sie tam zatrudnić wystarczy ładnie opowiadać co się u mnie. Brak technologii . A wina jak zawsze operatora . (usunięte przez administratora) A jak chcesz podwyżkę to usłyszysz że teraz nie bo firma się buduje . A jak są jakieś braki zaraz zabiorą z śmieszniej premi . Stanowczo odradzam .

Michał

W Firmie pracuje rok, nie miałem pojęcia o obróbce metalu w ciągu 2 miesięcy przeszedłem szkolenie, nie spodziewałem się że w tak szybkim tempie ktoś tak cierpliwie i dokładnie jest mi w stanie przekazać tak ogromną wiedzę. Przyjemna i miła atmosfera pracy, bardzo szybko rozwijająca się firma, coraz to nowsze pomysły usprawniające produkcję, zarobki bardzo dobre. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę.

Patryk

Firma dobra, dobre zarobki. Ciągle się rozwija, co po roku pracy mogę śmiało stwierdzić, że jest coraz lepiej. Niedawna zmiana kierownika znacznie poprawila atmosfere w fimie, ponieważ kierownikiem został jeden z nas, pracowników i rozumie problemy produkcyjne. Czasem zdarzają denerwujące sytuacje, ale to rzadko, a i wtedy idzie sie dogadać. Prezes otwarty na rozmowy. Polecam. Spoko atmosfera.

Robert

Pracuje długo w tej firmie i jestem pewien, że liczby są mocno przesadzone. Zarobić jako operator można od 3000 do 4500 na rękę. Zależnie od tego co się potrafi. To są bardzo dobre pieniądze jak na Radom. Ale najważniejsze, że atmosfera jest w porządku. Za pierdoły nikt się nie przyczepia. Firma jest świetnie zorganizowana i wciąż się rozwija. Co chwile pojawiają się nowe udoskonalenia organizacyjne. Mało tego budowana jest nowa większa siedziba firmy. Ja wiąże swoją przyszłość z tą firmą bo pracuje już 4 lata tu i widzę że jest coraz lepiej. Była 1 stara maszyna a teraz jest 10 nowoczesnych, a moje zarobki przez 4 lata się podwoiły.

Piotr

Nie polecam. Zarobki jak na radom średnie, nie najgorsze, ale: Bałagan. Brak ładu i składu. Robisz 20 rzeczy na raz i jeszcze pretensje bo za mało. Jak ktoś nie ma gdzie iść to może się wybrać przelotnie zanim znajdzie coś lepszego, ponieważ po dłuższym czasie sami odejdziecie. Pierwszy raz byłem w takim zakładzie, gdzie przemiał pracowników niesamowity. Firma zatrudnia około 20 pracowników. W ciągu roku ponad 10 osób odeszło z własnej inicjatywy. To o czymś świadczy. Nie dajcie się zwieść, firma sprawia dobre wrażenie. Problemy widać po pewnym czasie pracy, kiedy to mobbing wchodzi do porządku dziennego. ODRADZAM.

anonymous

Super pracodawca. Nie wyobrażam soboe lepszego. Wysokie zarobki i przyjazne relacje

Zostaw opinię o Tech-Project Sp. z o.o. - Radom

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tech-Project Sp. z o.o.