Jesteśmy producentem plandek oraz wyrobów technicznych z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku.
Najwięksi producenci naczep, firmy transportowe i logistyczne darzą nas dużym zaufaniem za wysoką jakość materiałów i standard wykonywanych produktów.

Obecnie do naszego Zakładu Produkcyjnego w Częstochowie poszukujemy pracowników na stanowisko:

ZGRZEWACZ, OKUWACZ PLANDEK
Częstochowa

Obowiązki
• zgrzewanie, okuwanie planek
• kontrola jakości wykonywanych wyrobów
• organizacja własnego stanowiska pracy
• dbanie o utrzymanie wysokich standardów produkcyjnych w firmie
• stosowanie się do procedur i instrukcji technologicznych obowiązujących w firmie

Wymagania
• chęć rozwoju zawodowego
• otwartość na zdobycie nowego zawodu/ naukę zawodu
• odpowiedzialność
• dobra organizacja pracy
• dyspozycyjność
• punktualność
• motywacja do pracy

Oferujemy
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
• cykl szkoleń wprowadzających do objęcia stanowiska
• ciągłe doskonalenie zawodowe i możliwość rozwoju
• możliwość zdobycia doświadczenia pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej

Zainteresowanych zapraszamy na rozmowę od pon. do pt. w godzinach 8:00 - 16:00.Ul.Wały Dwernickiego 121.Wejście pracownicze "A". II-gie piętro. Kadry, księgowość.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hansa-Tex Sp. z o.o, mające siedzibę przy ul. Wały Dwernickiego 121,42-200 Częstochowa,  w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania."

Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hansa-Tex Sp. z o.o, mające siedzibę przy ul. Wały Dwernickiego 121,42-200 Częstochowa, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Częstochowa

Hansa-Tex Sp. z o.o.