Specjalista ds. GL
Łódź
9-11-52644

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. GL.

Zakres obowiązków:

- Odpowiedzialność za proces zamknięcia miesiąca;

- Uzgadnianie kont bilansowych;

- Wystawianie faktur dotyczących cen transferowych;

- Alokowanie kosztów;

- Przygotowywanie raportów dla obszaru rachunkowości zarządczej;

- Praca z systeme SAP.

Wymagania:

- Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze księgi głównej;

- Wyształcenie wyższe;

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

- Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel;

- Mile widziane doświadczenie z systemem SAP.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Szeroki wybór benefitów w ramach platformy kafateryjnej (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, karta pre-paid, bilety do kina, teatru, wycieczki weekendowe)

- Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (np. dofinansowanie do wypoczynku)

- Premia roczna;

- Elastyczny czas pracy.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Łódź

Grafton Recruitment Sp. z o. o.