Covebo Work Office to agencja zatrudnienia, która jest z Wami już od 15 lat. Znamy rynek pracy w Holandii, Belgii i Polsce. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 1145, co świadczy o tym, że działamy w zgodzie ze wszystkimi przepisami. Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami, dostarczając Wam bezpieczny transport do miejsca pracy. Obsługujemy ponad 6000 pracowników za granicą.
Cały czas się rozwijamy i dostarczamy Wam coraz więcej, coraz lepszych ofert. Możesz nam zaufać, bo doświadczenie, liczby i 15 lat nieprzerwanej obecności na rynku mówią same za siebie.

Spawacz MIG/MAG - cienkie blachy
Renswoude

Obowiązki
Firma Covebo Work Office poszukuje dla swojego klienta w Holandii spawacza MIG/MAG do spawania cienkich elementów konstrukcyjnych ze stali czarnej o grubości 1mm-3mm, takich jak okna, ramy, ogrodzenia, schody itp. Praca jest w miejscowości Renswoude.

Wymagania
- aktualne uprawnienia spawalnicze,
- znajomość rysunku technicznego,
- komunikatywna znajomość języka obcego,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
- wynagrodzenie 500 - 510 euro netto/40h
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- zakwaterowanie (pokój jednoosobowy),
- ubezpieczenie,
- refundację kosztów za przedłużanie uprawnień spawalniczych,
- premię za polecenie pracownika do pracy,
- opiekę koordynatora,
- holenderski kontrakt.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych dla Grupy Covebo Accent (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Renswoude

Covebo Work Office Sp. z o.o.