Nasza firma, BWB Flex B.V, członek NBBU, jest agencją rekrutacyjną z siedzibą w Cuijk, a od 1998 roku zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z Europy na terenie Holandii. Specjalizujemy się w rekrutacji Budowlańców, Malarzy, Monterów oraz Pracowników w przemyśle metalowym.

"Naszym celem jest wsparcie w znalezieniu zatrudnienia oraz zadowolenie naszych klientów."

Murarz Y-TONG
Utrecht

Obowiązki
Dla naszego Klienta na terenie Holandii Poszukujemy

Murarza - Y-TONG

Wymagania
Wymagane samochód, język oraz doświadczenie

Oferujemy
Darmowe mieszkanie
Darmowe ubezpieczenie
Praca zgodna z kodeksem pracy
Holenderska umowa
Cotygodniowa płatność wynagrodzenia
Możliwość uzyskania VCA
Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym, w tym WI-FI i wspólne wyposażenie
Agencja Trustful – jesteśmy do stałej dyspozycji

0031485802803

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Utrecht

BWB Flex B.V.