LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca C1E – solówka – bez języka - 2200 € netto

region zatrudnienia:Nadrenia Północna-Westfalia, Essen

Essen
0101

Obowiązki
·    prowadzenie zestawu 7,49 lub 12 tonowego z przyczepką gastronomiczną
·    rozwożenie pieczywa
·    zaopatrywanie ryneczków/targów z żywnością
·    transport krajowy w trasach krótkobieżnych

Wymagania
·    prawa jazdy C1E z kodem 95, karta kierowcy

Oferujemy
·    stałą pracę, od poniedziałku do piątku, weekendy wolne
·    niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
·    pracę w dobrze prosperującej firmie, miłą atmosferę
·    szacowane miesięczne wynagrodzenie 2000-2200
·    darmowe zakwaterowanie

·    pomoc polskiego dyspozytora na miejscu

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: Aplikuj

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713, 0048 505 500 420lub 0048 500 800 309

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Essen

LUKSMANN HR