Lafarge Cement S.A.

2 Dodaj opinię

Twój wpływ

Dbamy też o Twój rozwój. Jako członek zespołu Lafarge masz możliwość przebranżowienia i całkowitej zmiany zakresu obowiązków. Każda z osób pracujących w Lafarge ma możliwość nauczenia się zupełnie nowych rzeczy i podnoszenia swoich kwalifikacji wewnątrz firmy. Dajemy szanse, a oczekujemy jedynie wysokiej motywacji oraz samozaparcia w dążeniu do celu.

Poznaj naszych pracowników i wartości jakie nam wszystkim przyświecają:

 

 

 

Dajemy możliwości i dostrzegamy potencjał

W Lafarge wspieramy aspiracje i ambicje naszych pracowników. Każdy z nas może zmienić ścieżkę swojej kariery i humanisty zostać inżynierem albo z operatora przedstawicielem handlowym. Dajemy te możliwości. Przy każdej rekrutacji szukamy najpierw potencjału wewnątrz naszej firmy.

 

Uczymy się wzajemnie

Dbamy o stałe podnoszenie kompetencji, organizujemy liczne szkolenia i warsztaty. Zachęcamy do korzystania z wiedzy i doświadczenia kolegów z innych krajów. Nasze laboratoria i specjaliści są rozpoznawalni i uznani na całym świecie

Przyjazne środowisko pracy. Nieustannie pracujemy nad tym by każdy z nas czuł się w pracy doceniony i szanowany. Słuchamy opinii naszych pracowników i zachęcamy do samodzielności i współpracy.