Lafarge Cement S.A.

2 Dodaj opinię

Program stażowy KONSTRUKTOR KARIERY

Jesteś studentem lub absolwentem? Poszukujesz swojej drogi zawodowej? Zobacz na własne oczy jak działa biznes i dołącz do Lafarge w ramach praktyk studenckich.
Szukamy talentów z zakresu inżynierii, ale też biznesu, między innymi:

 

  • Marketingu
  • HR
  • Logistyki
  • Zarządzania produkcją
  • Finansów
  • Automatyki
  • Górnictwa
  • Doradztwa technicznego
  • Sprzedaży
 

 

Więcej informacji wkrótce!

W 2017 roku zrealizowaliśmy roczny program stażowy KONSTRUKTOR KARIERY.

 

Zobacz co o udziale w nim mówią nasi byli stażyści, a obecni pracownicy Lafarge w Polsce:

 

Wojciech Kaczmarek, Młodszy Doradca Techniczny w Poznaniu

 

Praca w Lafarge to dla mnie ogromna szansa na rozwój, a zarazem duże wyzwanie. Każdy dzień przynosi nowe zadania, pobudzające kreatywność i twórczość. Lafarge to zespół otwartych i serdecznych ludzi, którzy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Największym zaskoczeniem była dla mnie pomoc okazana ze strony wielu osób w pierwszych dniach pracy oraz dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników. Staż w Lafarge szczególnie polecam osobom pracowitym, zdecydowanym, zdeterminowanym, pewnym siebie i zorientowanym na sukces. Jest to praca, która wymaga dużego zaangażowania, jednakże daje ogromną satysfakcję, możliwość szybkiego rozwoju osobistego i samorealizacji.
 

 

Anna Ładoń, Asystentka ds. Rekrutacji i Wizerunku pracodawcy w Piechcinie

 

Staż w Lafarge to świetny pierwszy krok w karierze zawodowej, okazja do sprawdzenia samego siebie. W firmie zostałam przyjęta bardzo ciepło. Atmosfera jest przyjazna, a koledzy otwarci i życzliwi, ciekawi moich opinii. Zaskoczył mnie dopasowany plan wdrażania do pracy, miałam czas na stopniowe poznanie swoich obowiązków. Staż polecam osobom chętnym do nauki i pracy w dynamicznym środowisku.
 

 

Ewelina Stachowicz, Asystentka Produkcji w Cementowni Małogoszcz

 

Bardzo cieszę się, że mogę uczestniczyć w programie stażowym zorganizowanym przez Lafarge. Staż jest dla mnie szansą na zdobycie cennego doświadczenia i możliwością poszerzania moich zainteresowań. Dział Produkcji nie pozwala mi się nudzić ;) Każdego dnia uczę się czegoś nowego. Dodatkowo na Dziale panuje bardzo miła atmosfera, w każdej chwili mogę liczyć na pomoc i wsparcie kolegów i koleżanek z pracy.
 

 

Paweł Żmuda, Asystent Automatyk w Cementowni Małogoszcz

 

Do programu stażowego dołączyłem jako Młodszy Automatyk i do moich głównych obowiązków należy nadzór nad prawidłową pracą urządzeń. Praca w Lafarge bardzo mi się podoba - rozwijam się, mam odpowiedzialne obowiązki a atmosfera jest bardzo pozytywna :)
 

 

Olga Palka, Asystent Górniczy - Sztygar w Kopalni Dolomitu Dubie

 

Jestem absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Obecnie pełnię funkcję Asystentki ds.Górniczych w Kopalni Dolomitu Dubie. Codziennie uczę się wielu nowych rzeczy i od samego początku stażu jestem mocno zaangażowana w proces wydobycia i przeróbki skał w naszym Zakładzie, z czego się bardzo cieszę .Moim hobby jest poznawanie nowych kultur i ludzi, a także kolekcjonowanie ciekawych okazów geologicznych. Pasjonuje się także tańcem towarzyskim, z którym jestem związana już od najmłodszych lat. Nie boję się podejmować życiowych wyzwań, gdyż każde z nich wzbogaca moje doświadczenie
 

 

Kolejna edycja programu już jesienią!
Śledź nas na facebook.com/LafargePolska i aplikuj na www.lafarge.pl

#LafargePolska