Lafarge Cement S.A.

2 Dodaj opinię
Lafarge Cement S.A.
2 36 6 1

Katarzyna Kowalik Kierownik ds. Rekrutacji i Wizerunku Pracodawcy, Lafarge Cement S.A.

Z grupą LafargeHolcim związana od 2016 roku. Odpowiada za zapewnienie skutecznej i efektywnej rekrutacji oraz budowanie wizerunku pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze HR m.in. w dziale rozwoju, szkoleń czy operacyjnym. W ostatnich latach kierowała zespołem rekrutacji i działaniami wizerunkowymi w Makro C&C, pełniąc jednocześnie funkcję HR Biznes Partnera. Z wykształcenia jest psychologiem. W pracy ceni różnorodność zadań i realny wpływ na kształtowanie organizacji.

Przeczytaj cały wywiad »

Marta

Niezbyt wiele piszecie o pracy w firmie Lafarge Cement na forum, co jest dość dziwne, ponieważ firma ta jest jednym z czołowych producentów cementu, kruszyw i betonu na polskim rynku, zatrudniając blisko 1500 pracowników. A to już niewątpliwie pokaźna liczba. Również obecnie poszukiwane są nowe osoby do pracy w tym miejscu - http://www.lafarge.pl/oferty-pracy Pracodawca potencjalnym kandydatom oferuje między innymi umowę o pracę i prywatną opiekę medyczną. Co sądzicie o prezentowanych ogłoszeniach?

baltazar

Ludzie się tu pchają do pracy jakby tu były jakieś mega wielkie zarobki , a tak naprawdę to tak różowo nie jest , przykładowo osoba na stanowisku kierowniczym - kierownik mający pod sobą kilkunastu pracowników zarabia niewiele ponad 4 tys na rękę (cementownia)

Administrator

Jakim pracodawcą jest Lafarge Cement S.A.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?