Wykładowcy - Kurs Dekorowania Wyrobów Cukierniczych 16h

Witold Mierzejewski

Witold Mierzejewski

Witold Mierzejewski - dyplomowany Cukiernik. Ukończył Technikum Cukiernicze. Uzyskał Dyplom Mistrzowski. Posiada 40 lat doświadczenia w cukiernictwie oraz ukończył kursy pedagogiczne. Prowadził własne zakłady cukiernicze oraz pracował w renomowanych i znanych z wysokiej jakości usług cukierniach m.in. w Kanadzie w zawodzie cukiernika, gdzie zdobywał wiedzę i doświadczenie. Posiada ogromne kwalifikacje i umiejętności z zakresu Cukiernictwa poparte wielkim doświadczeniem zawodowym. Cechują go wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i pracy w zespole, dzięki czemu nauka pod jego przewodnictwem jest niezwykle efektywna i sprawna.

Zbigniew Sonik

Zbigniew Sonik

Zbigniew Sonik - dyplomowany Mistrz Kucharski, pracował jako szef kuchni w wielu restauracjach. Od kilku lat w całości poświęcił się cukierniczej pasji, uwielbia pracę z czekoladą która, już nie ma przed nim tajemnic, od trufli i pralin po rzeźby przestrzenne. Specjalizuje się również w wykonywaniu tortów w stylu angielskim. Cały czas poszerza swoją wiedzę poprzez bliskie i dalekie podróże. Z zamiłowaniem potrafi przekazać swoją wiedzę .

Mirosława Wacławinek

Mirosława Wacławinek

Mirosława Wacławinek - posiada Dyplom Mistrzowski w zawodzie kucharz ( aby uzyskać ten dyplom zdawała też egzamin z cukiernictwa). Od 2009 do 2013 Instruktor Nauki Zawodu: Kucharz, Cukiernik, Barman, Kelner- „Pracownia Rozwoju Osobistego”. Brała udział w 2 letnim projekcie w Ośrodku Szkolenia Kursowego Kraków. Przez rok czasu zajmowała się tworzeniem mrożonych produktów cukierniczych, a dokładniej nadzorowała cały proces tworzenia. Głównie specjalizuje się w deserach – sukcesywnie odkrywa nowe przepisy. Pracowała jako Manager wielu restauracji, gdzie również znajdowały się działy cukiernicze, którymi ona kierowała. Obecnie Manager Restauracji Al Capone. Wiedza z zakresu: technologia żywienia, mikrobiologia, wiedza o składzie i przeznaczeniu produktów spożywczych, umiejętność planowania manu, opracowywanie receptur (pod wzgl. smaku, pożywności, urozmaicenia), znajomość działania witamin, tworzenie receptur, związków mineralnych). Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz zarządzaniu lokalami gastronomicznym

Zaufali nam

Zapisz się