KAEFER SA
3 299 6 1

Marcin Szularz Wiceprezes Zarządu, KAEFER SA

Pracę w KAEFER SA rozpoczął w lipcu 2012 roku. To skuteczny manager z ponad 10 letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych korporacjach. Pan Marcin Szularz posiada sprawdzone umiejętności w obszarze reorganizacji struktur, zarówno administracyjnych jak i operacyjnych oraz przygotowywaniu spójnych strategii funkcjonowania przedsiębiorstwa. Posiada także doświadczenie w usprawnianiu procesów administracyjnych, poprzez wdrażanie stosownych systemów informatycznych i projektowaniu narzędzi kontroli oraz dogłębną znajomość zagadnień związanych z pracą działów kontrolingu, podatkowego, księgowości, kadr i płac, zakupów, IT i transportu. Do swoich kluczowych dokonań zawodowych zalicza przygotowanie planu reorganizacji obszaru operacyjnego, restrukturyzację działów administracyjnych, wdrożenie systemu finansowo - księgowego MS Navision oraz reorganizację struktury finansowania firmy KAEFER SA. Pan Marcin jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Johannesa Keplera w Linz , gdzie studiował Zarządzanie i Marketing. Ukończył również akademię stowarzyszenia ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants). Pasją pana Marcina jest wspinaczka skałkowa i narciarstwo. Interesuje się także historią i piłką nożną.

Przeczytaj cały wywiad »

Antyemeryt

Jak to w końcu z tymi emerytami jest? Chcą obniżenia wieku emerytalnego ale jakoś żaden nie chce iść chociaż osiągnął już odpowiedni wiek. Szanowni emeryci dziękujemy za pracę w firmie przez tyle lat, ale już najwyższą pora na zasłużony odpoczynek.

Zainteresowany

Panowie jak sytuacja w firmie w Tarnowie? Jest robota czy nie bardzo?

Pytanie

Panowie 140kor szwedzkich ile to jest w pl na rękę?

Specjalista Ds. Zakupów 2018-06-26 12:01 przez TG

Przebieg rekrutacji

Odpowiedziałem na ogłoszenie drogą elektroniczną przesyłając swoje CV. Po kilku dniach zostałem poinformowany drogą telefoniczną o zainteresowaniu moją kandydaturą i zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie, w uzgodnionym wcześniej terminie. Rozmowa z moim przyszłym przełożonym trwała około godziny. Proces rekrutacyjny przedłużył się o 2 tygodnie, od wyznaczonego terminu powiadomienia o rezultacie rekrutacji. Za kolejne 2 tygodnie otrzymałem telefon z zaproszeniem na drugą rozmowę rekrutacyjną w Płocku z Członkiem Zarządu firmy. Za około tygodnia od drugiej rozmowy kwalifikacyjnej zostałem poinformowany przez przełożonego o otrzymaniu nominacji na stanowisko, na które aplikowałem i przyjęty do pracy.

Pytania

Na obydwu rozmowach kwalifikacyjnych najpierw omówiliśmy ogólnie moje doświadczenie zawodowe, a następnie dopasowanie do stanowiska, na które aplikowałem.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
KAEFER SA
pracodawca