Rozmowy kwalifikacyjne w Invent Sp. z o.o.

LICZĄCY 2017-02-10 11:58 przez Jovas

Przebieg rekrutacji

rekrutacja jest raczej banalna, przebieg jej bezpośrednio z wykwalifikowana osobą (poprzez maila) również jest dobry. Wszelkie informacje do uzgodnienia telefonicznie lub przez maila.

Pytania

Częste pytania o: 1. pracę jako tłumacz-liczący (znajomość języka niemieckiego i angielskiego) - cóż jeżeli o to chodzi to jest to raczej wiadome że skoro jedziemy za granicę to potrzebny jest tłumacz. 2. pracę jako kierowca-liczący (kierowca 9 osobowego busa) - jako że w firmie jest deficyt na kierowców a i oni sami maja troszkę przerąbane ponieważ poza liczeniem, muszą jeszcze przywozić i odwozić ludzi do pracy a dodatek za tą pracę to niecałe 30zl/dniówka jest, nie ukrywajmy trochę za mały, skoro mamy do czynienia z pełną odpowiedzialnością za pojazd... 3. Pomimo zapewnień iż można zabierać rzeczy do podgrzewania wody czy też inne artykuły w których mozna przygotować jedzenie MA SIĘ TO NIJAK do warunków na miejscu (np tereny Niemiec), bo pamiętajmy że każdy jungen czy też hotel ma swoje przepisy z których jasno wynika że jest zakaz spożywania alkoholu oraz posiadania naczyń czy czajników w pokojach. Czasami mogą się doczepic nawet do butelek z napojami.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracownik Inwentaryzacji 2015-11-28 12:15 przez wojtek

Przebieg rekrutacji

krótkie informacje o firmie warunkach pracy (obiegające od rzeczywistości w praktyce). Przyjechali starzy poracownicy ze stażem po 5-6 lat i z dnia na dzień wyp... Cię z pracy z powodów: 1. słaba jakość, 2. zła wydajność. nie masz prawa do zajęcia stanowiska bo nic nie masz na piśmie. nie masz co czego się ustosunkować. Informują Cię wieczorem że się pakujesz bo jutro wyjeżdżasz ale jak będziesz się starał w pracy na następny dzień to masz szanse zostać. To się starasz. Wracasz z tyry juz swojego wyra nie masz bo jest stary pracownik. Siedzisz na walizce i nie wiesz co masz robić przez 3 godziny. Przychodzi kierowniczka - Małgorzata Lask... i wciska Ci na siłę że rano Cię poinformowała że wyjeżdzżasz. Jak bym wiedział to do pracy bym w ten dzień nie poszedł. Idziesz do Dyr. Regionalnego Holu.... a ten z ryjem że jesteś oszustem i obibokiem. Nie odzywasz się bo Cię nie odwiozą do kraju. I taka jest prawda o Invent. Mało tego nie masz żadnego egzemlarza dokumentów zatrudnienia tylko skany które są bez dat i nie są praktycznie do niczego potrzebne.

Pytania

nie było żadnych pytań. Kwestionariusz tylko i zbieranie chętnych. Głupi byłem że się zgodziłem. Warunki w jakich się znalazłem to (usunięte przez administratora) przymusowej a kadra jak w łgrach jakiś. Praca po 15 h. przerwa po 8 godzinach 15 minut. Do toalety po zgodzie koordynatora. Żadnych komórek, rozmów i przerw na rozprostowanie kości. Żadnych napoi. Pracowałem na metalówce to nawet rękawic roboczych nie dostałem. ręce całe pokaleczone. Hotel pożal się Boże. Pokoje 4-5 osobowe męsko - damskie. nikogo nie znasz a z pannami śpisz po 50-tce. Albo gościu Ci chrapie przez całą noc. Pobudka o 1 - 2 w nocy. potem zpierd.... i powrót o 17.00. Szybka kolacja i do spania bo na nic nie masz ochoty. Pot w pracy leje się z czoła. Ciągłe poganianie i opier... że się obijasz. Horror jeden wielki. Podobnie z opieką lekarską. Kolega chciał aby go podwieźć do lekarza za granicą bo się fatalnie czuje. NBie podwieźli Na następny dzień oczywiśćie po skończonej pracy musiał się spakować i wracać do domu. Pewnie nie ubezpieczją nikogo a praca jest na czarno.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracownik Inwentaryzacji 2015-10-22 20:26 przez ola

Przebieg rekrutacji

szkolenia nie ma . przyjmuja jak leci

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

liczący/kierowca/tłumacz za granicą 2015-08-07 17:25 przez KtoNieLubiSzczeniaków?

Przebieg rekrutacji

właściwie brak jakiejkolwiek przebiegu- brak konkretów, brak przygotowanych umów, brak chociażby wstępnego szkolenia ze skanerów (które miało być tylko chyba szkoda im czasu na takie "pierdoły"), brak informacji, tak jak już ktoś pisał odsyłają na stronę lub tel (gdzie jak już Pani odebrała to nie potrafiła odpowiedzieć na żadne z moich pytań), podpisanie umów byle jak najszybsze oraz bez zbyt wnikliwych lub nawet podstawowych pytań bo niestety Pan chyba nie był przygotowany na takie "kłopoty" z naszej strony pan nawet nie wiedział kto na jakie stanowisko się zgłaszał i jaką umowę powinien mieć (liczący, kierowca, tłumacz) podsumowując gdyby nie moi znajomymi którzy już jeździli z tą firmą po spotkaniu nic dalej nie byłoby wiadome dla mnie

Pytania

brak tak jak pisałam na tym spotkaniu nie było ani pytań od Pana reprezentującego agencję ani odpowiedzi na żadne z zadanych przez Nas pytań oprócz oczywiście tych podstawowych czyli jaka stawka i kiedy wyjazd

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

skanujący za granicą 2015-06-19 11:32 przez Edyta06

Przebieg rekrutacji

Nie ma czegoś takiego jak rozmowa kwalifikacyjna. Jest info o spotkaniu informacyjnym, deklaracja wzięcia udziału w nim. A na nim już podanie terminów wyjazdu do miejsc.. chwila czekania na zgłoszenie ile osób jest chętnych, na jakie terminy. Później jeśli już znasz skaner, od razu następuje podpisanie umowy- obowiązującej jak się później dowiedziałam tylko dla jednej strony. Za pierwszym wyjazdem poszło OK. podpisanie umowy, krótkie szkolenie ze skanerów. Za drugim razem - podobnie, już bez szkolenia wyszłam niemal po godz z podpisaną umową. Problemem było to , że takich umów firma zawarła przykładowo 150 a potrzebowała 70 - nie licząc się z osobami, które zobowiązały sie do pracy w ramach umowy.

Pytania

Trudne pytania - to te na które prowadzący, nie umiał, nie potrafił, nie był przygotowany odpowiedzieć osobie zainteresowanej praca.Odsyłając do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego, a większość już chyba wie że dodzwonienie się do firmy INVEnt graniczy z cudem

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)