Rozmowy kwalifikacyjne w CitiHandlowy

Spacjalista ds sankcji 2018-03-22 10:57 przez Olsztyn Kołobrzeska

Przebieg rekrutacji

Rozmowa telefoniczna w języku polskim i angielskim z panią z działu rekrutacji w Gdańsku. Tego samego dnia telefon od managerki zespołu poszukującego pracownika w Olsztynie. Zostałam zaproszona na rozmowę. Rozmowę przeprowadzały 2 osoby. W sumie trwała ok 1 godz 10 min :) Pierwsze pytanie czy piszę bezwzrokowo. Masa pytań a na koniec jeszcze test na komputerze managerki. Rozmowa w języku polskim i angielskim i ogólnie pranie mózgu jakby oferowali pracę za co najmniej 4000zł netto na miesiąc a rzeczywistość to ok 2200zł netto ze zmianami od 4ej czy 5ej rano przez tydzień a nastepnie od 9ej czy 10ej przez kolejne 3 tygodnie, z koniecznością pracy w święta i możliwością nadgodzin. Według zapewnień pani z biura rekrutacji, dają odpowiedź bez względu na wynik rozmowy. Minął miesiąc i zero odpowiedzi. Powodzenia innym. Tania siła robocza w Olsztynie...

Pytania

Omówić moje doświadczenie, opisać mój sukces, cechy dobrego teamleadera wg mnie, moje hobby, jak radzisz sobie z konfliktami w pracy. Praca polega na przepisywaniu szczegółowych danych z dokumentów do bazy, czy typowo odtwórcza- pytanie czy mogłabym to robić

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

IT 2016-10-13 02:13 przez Żak

Przebieg rekrutacji

Jednoetapowo, po uprzedniej rozmowie z rekruterem z firmy outsourcingowej.

Pytania

Rozmowa po polsku i angielsku. Poruszane kwestie doświadczenia, umiejętności, wyjątkowości (co Pan wniesie do zespołu?), kompetencji, cech osobistych oraz pytania o sposób analizowania i zachowania się w poszczególnych, problematycznych oraz stresowych sytuacjach - coś na zasadzie ustnego testu.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Specjalista ds. operacji finansowych 2015-09-01 17:46 przez cxz

Przebieg rekrutacji

Rozmowa telefoniczna częściowo po angielsku. I etap: test, II etap rozmowa z HR III etap: rozmowa z potencjalnym przełożonym. Zbyt wysokie wymagania wobec obowiązków (matura w zupełności wystarczy na tą pracę). Osoby po studiach powinny szukać czegoś bardziej perspektywicznego (doświadczenie tu zdobyte nigdzie nie jest przydatne.

Pytania

I etap: test na spostrzegawczość oraz z definicji instrumentów finansowych (po angielsku). II etap rozmowa z HR coś jakby psychologiczna o gotowości do pomagania innym, gotowości do pracy w święta, siedzenia po godzinach itp. częściowo po angielsku III etap: pytania o doświadczenie zawodowe, z zakresu funduszy inwestycyjnych, instrumentów finansowych (część po angielsku). Spokojnie wystarczyłby tylko jeden etap rekrutacji, nie wiem dlaczego firma generuje zbędne koszty.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Specjalista 2015-07-15 23:37 przez Rachunkowy

Przebieg rekrutacji

1. Rozmowa z rekruterem przez telefon po polsku i angielsku. 2. Rozmowa z rekruterem na żywo. 3. Po tygodniu czasu zaproszenie na rozmowę z menadżerem po polsku i angielsku. 4. Po dwóch tygodniach informacja o przyjęciu mnie.

Pytania

Standardowy pakiet pytań: przebieg pracy u poprzednich pracodawców, pytania dot. mojej edukacji + badanie ciekawostek w CV. Pytania na temat planowanej przyszłości zawodowej. Pytania o moje sukcesy i porażki. Wszystko dwujęzykowo.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Specjalista bankowości 2015-06-24 19:56 przez axn

Przebieg rekrutacji

wstępna rozmowa telefoniczna trochę po angielsku więcej po polsku potem test dokładności, rozmowa angielski i polski długo dużo pytań szczególnie z dziedziny własnej osobowości i dotychczasowej kariery

Pytania

standardowe

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)