Aureus S.A.

5 Dodaj opinię

Nasze wartości

 

Nasze wartości

 

Misja

Dzięki pasji osób pracujących w Aureus, chcemy pomagać naszym Klientom i Partnerom w budowaniu innowacyjnych i stabilnych przedsiębiorstw.

Wizja

Być najbardziej cenioną instytucją finansową w Polsce, która poprzez oferowane usługi i produkty w obszarze finansowania ruchomości, pomaga swoim Klientom i Partnerom w podnoszeniu wartości ich firm.

Podstawy:

  • Jesteśmy dumni z naszej unikalnej historii i na niej budujemy przyszłość.
  • Naszą pasją jest zdobywanie przewagi konkurencyjnej i chcemy się tą wiedzą dzielić.
  • Słuchamy naszych Klientów i przewidujemy ich potrzeby.
  • Naszą inspiracją są kreatorzy i twórcy nowych rynków oraz produktów.

Wartości:

 

Satysfakcja Klienta
Nasze działania prowadzimy mając bezustannie na uwadze dobro naszych Klientów. Podchodzimy do każdego z nich indywidualnie, z należnym szacunkiem i uśmiechem. Chcemy aby z naszą pomocą przedsiębiorstwa naszych Klientów i Parterów rozwijały się jeszcze bardziej dynamicznie.

 

Profesjonalizm
Klient jest dla nas najważniejszy, zawsze stoi w centrum naszych działań. Staramy się mu pomóc edukując go i wskazując możliwe najlepsze dla niego rozwiązania finansowe. Podchodzimy do każdego z Klientów indywidualnie, z należnym szacunkiem i uśmiechem.

 

Innowacyjność
Codziennie patrzymy w przyszłość i monitorujemy globalną sytuację gospodarcza. Zmiana to nasze drugie imię, staramy nie tylko podążać za zmianami, ale także je przewidywać. Każdego dnia pracujemy nad innowacyjnym rozwiązaniami, które będą służyć dobru naszych Klientów i Partnerów.

 

Pasja
Rynek transportu oraz maszyn i urządzeń to nasza codzienność. Nie zajmujemy się nim dlatego, że musimy, ale dlatego, że to nas cieszy, mobilizuje i sprawia, że życie staje się pełniejsze. Z tego powodu lepiej rozumiemy otoczenie rynkowe naszych Klientów i Partnerów, a dzięki temu potrafimy postawić się w ich sytuacji, zrozumieć ich potrzeby, pomóc, a także wyjść z inicjatywą.

 

 


www.aureus.pl