Aureus S.A.

5 Dodaj opinię

Dlaczego My?

 

Dlaczego My?

 

Jako jedna z nielicznych firm na Rynku przejmujemy na siebie wszelkie formalności związane z procesem weryfikacji, analizy i finalizowania finansowania. Rejestrujemy pojazdy, odbieramy dla Ciebie stały dowód abyś nie musiał, Kliencie, tracić czasu na pogoń po urzędach. Dostarczymy wszystkie dokumenty w wyznaczone przez Ciebie miejsce, polisę również sfinalizujemy bez konieczności wychodzenia z domu.

Twoją sprawą zajmie się jeden z naszych wyszkolonych specjalistów, który będzie odpowiedzialny za wszelkie sprawy dotyczące Twojego kredytu, leasingu czy ubezpieczenia.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, tylko w ostatnim roku otworzyliśmy 3 nowe oddziały, w tym dwa plenerowe.

Zatrudniliśmy kolejnych przedstawicieli na teren całego kraju. Posiadamy zespół blisko 30 doradców na terenie całego kraju, dzięki czemu samochody z naszym logo możesz zobaczyć w całej Polsce. Nie ma miejsca, gdzie nasz pracownik by nie dotarł.

Stale podnosimy swoje kwalifikacje i śledzimy zmieniające się warunki rynkowe, dzięki czemu posiadamy wiedzę niezbędną by móc przygotowywać najkorzystniejsze oferty i sprostać wymaganiom każdego Klienta.

Czynnie bierzemy udział w Targach Rolniczych, budowlanych i innych, aby doskonalić swoje umiejętności sprzedażowe, poznawać nowinki branżowe, uzupełniać swoją wiedzę, a także aby wspierać naszych Partnerów.

Nasza silna pozycja na rynku pozwala nam negocjować z bankami i ubezpieczycielami najlepsze oferty i warunki. Współpraca z partnerami finansowymi i biznesowymi umożliwia nam wprowadzanie własnych produktów finansowych przez co wyprzedzamy naszą konkurencję o wiele kroków.

 


www.aureus.pl