Aureus S.A.
5 81 6 1

Grzegorz Pietraszewski Prezes, Aureus S.A.

Od 11 lat zarządza grupą Aureus. Inspirator wielu udanych projektów biznesowych, m.in. Aureus VIA czy Motoplejada. Twórca Fundacji Aureus Link, która wspiera startupy. Stawia na budowanie wyjątkowych relacji z pracownikiem, wprowadzając niestandardowe programy motywacyjne. Dzięki temu grupa prężnie się rozwija, stając się jednym z liderów na rynku finansowym. Determinację biznesową przełożył na sportową, zdobywając tytuł IronMana podczas zawodów triathlonowych we francuskim Vichy. Pasjonat historii, zwłaszcza współczesnej, polskiego kina oraz żeglarstwa. Prywatnie, spełniony ojciec.

Przeczytaj cały wywiad »

ex

Przeciw tej firmie toczą się postępowania w Sądzie Pracy. To powinno dać do myślenia.

Opiniodawca

Firma owszem nastawiona jest na pracownika ale terenowego to dla nich są szkolenia, wyjazdy, spotkania. Ludzi w biurze już się tak nie traktuje oni są od zasuwania a i tak zawsze jest źle.

mojaopinia

Nie polecam składać CV, mówią że dają Ci wiele dodatków, szkolenia które prowadzą inni pracownicy, niby fajna atmosfera ale szef to furiat, nie szanuje nikogo, inni pracownicy walczą tylko żeby siebie prześcignąć, totalny wyścig szczurów dla nich liczy się tylko wynik, nie ma żadnych szans na rozwój bo nikogo nie obchodzisz jak nie przynosisz dużo zysków. Człowiek jak wraca do domu jest wykończony po robocie w takiej atmosferze.

Pracownik Biurowy 2017-08-14 13:18 przez mrsDome

Przebieg rekrutacji

Profesjonalnie przeprwadzona rekrutacja. Na pierwszym etapie kilka zadań z excela, na drugim etapie rozmowa z rekruterem i na ostatnim już z Prezesem o warunkach zatrudnienia.

Pytania

Głównie odnośnie mojego doświadczenia oraz znajomości firmy.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę