Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.

3 Dodaj opinię

Dołącz do nas!

Dołącz do nas!

 

Państwa współpraca z Metaal Flex rozpoczyna się od podpisania w Polsce umowy, która określa warunki pracy i płacy podczas Państwa pobytu w Holandii. Metaal Flex gwarantuje Państwu wysokie zarobki oraz miłą i życzliwą atmosferę w pracy.

Korzystając z naszych usług nie musisz martwić się o:

  • Transport – Oferujemy dogodne warunki przejazdu do Holandii oraz zapewniamy bezpłatny transport do pracy.
  • Zakwaterowanie – Metaal Flex proponuje swoim pracownikom komfortowe warunki mieszkalne. Zakwaterowani zostaną Państwo w jednym z naszych mieszkań zakładowych. Pokoje są 2-3 osobowe. Kuchnia, pokój gościnny, toalety i łazienki są pomieszczeniami wspólnymi.
  • Sprawy administracyjne – Pierwszy dzień po przyjeździe do Holandii jest dniem organizacyjnym, w którym następuje omówienie warunków pracy oraz wyrobienie sofi numeru.
  • Wynagrodzenie – Wypłaty odbywają się, co 4 tygodnie w wyznaczonych tygodniach roku. Do momentu pierwszej wypłaty mogą Państwo pobierać cotygodniowe zaliczki.
    Z powodów administracyjnych i bezpieczeństwa, pensje przelewane są na podane przez Państwa konto bankowe.
  • Ubezpieczenie – Od momentu podjęcia pracy pracownicy naszej firmy podlegają podstawowemu ubezpieczeniu zdrowotnemu, które płacone jest raz na 4 tygodnie.

Jeśli jesteś osobą, która posiada ważny polski dowód tożsamości i szukasz legalnej pracy w Holandii, to DOBRZE TRAFIŁEŚ!

 


www.metaalflex.pl